Sayfa 680/924 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ben senin gibi bildiğimi iddia etmiyorum zaten bilmiş olsam 4-5 yıldır burda beklemezdim...

Tek bildiğim senin de bişi bilmediğin burda gelip yazanlarında...

Eminim hisse eski seviyesine gelse gene satamaz öylece gene bakarsın... 4 sene önce 8.75 te baktığın gibi....

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ben senin gibi bildiğimi iddia etmiyorum zaten bilmiş olsam 4-5 yıldır burda beklemezdim...

Tek bildiğim senin de bişi bilmediğin burda gelip yazanlarında...

Eminim hisse eski seviyesine gelse gene satamaz öylece gene bakarsın... 4 sene önce 8.75 te baktığın gibi....
    Birader benim maaliyetim 4.12..

3. Hiç 8 lerden almadım 4 yıl öncede bu hisse elimde 8.75 leri görmedi.. maşallah iyi takip ediyosun...
    Son düzenleme : DOKTOR...; 06-09-2019 saat: 13:04.

4. 4.20 ilk destek aşşağıda 4.12 stop ile yukarıda 4.32 ve 4.36 ile 4.46 mevcut
    Bakalım görelim...

5. Öngörün olursa tuttu yada tutmadı dersin, yoksa hep başkalarının öngörülerini takip eder olumsuzluklardan mutlu olmaya çalışırsın. Sekiz yıldır borsadayım diyerek, halen ben bilmiyorum grafiği tekniği diyorsan, bi adım ilerleyemeden geçen yıllar boşa geçmiş demekki. İnsan 6 ayda grafiği 3ayda osilatörleri okumayı.öğrenir. Ama öööylece ekrana bakarak ancak eleştiri yapmayı öğrenir. Ben bilmiyorum, sizde bilmiyosunuz demeyi öğrenmişsin tebrikler..
    Zıpzıp denilen elemanı iyi sıkıştırmışsın her düşüşte, ama ben bildiğin zıpzıplardan değilim.
    Sen burada kal.. bende burada olacağım uzunca süre..
    Bakalım görelim..

6.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    4.20 ilk destek aşşağıda 4.12 stop ile yukarıda 4.32 ve 4.36 ile 4.46 mevcut
    Bakalım görelim...
    bu mu grafik öğrenme... her 4-5 kademeye direnç yazmışsın

7.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Öngörün olursa tuttu yada tutmadı dersin, yoksa hep başkalarının öngörülerini takip eder olumsuzluklardan mutlu olmaya çalışırsın. Sekiz yıldır borsadayım diyerek, halen ben bilmiyorum grafiği tekniği diyorsan, bi adım ilerleyemeden geçen yıllar boşa geçmiş demekki. İnsan 6 ayda grafiği 3ayda osilatörleri okumayı.öğrenir. Ama öööylece ekrana bakarak ancak eleştiri yapmayı öğrenir. Ben bilmiyorum, sizde bilmiyosunuz demeyi öğrenmişsin tebrikler..
    Zıpzıp denilen elemanı iyi sıkıştırmışsın her düşüşte, ama ben bildiğin zıpzıplardan değilim.
    Sen burada kal.. bende burada olacağım uzunca süre..
    Bakalım görelim..
    4 yıldır burdaysan zaten hiçbir önerin tutmamış demektir.
    Sana burada kalamazsın demiorum ki satmayı beceremezsin diorum.
    2015 temmuzda gubrf 8.73 görmüş sen farketmedin herhalde...

8. Üfff ne gereksiz adamsın yaaa

Sayfa 680/924 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •