Special Days Image
Sayfa 682/924 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Diyosun... geriye bir dönüp bakmak gerek...
    Sendeöi iktisat mezunusun yoksa
    İktisat falan bilmem madem bukadar uzmandın düşüşlerde neredeydin

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Trump iranla koşulsuz görüşmeyi kabul etmiş ...üstelik 24 saat içinde finansal sorunları 24 saat içinde çözebiliriz diyor...raziden dolayı tezek hareket edermi acaba....ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sindire sindire gidiyor sanki
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    İktisat falan bilmem madem bukadar uzmandın düşüşlerde neredeydin

dostum baktımda yıllardır gübref desin.. hep karanmış durmuşsun.. niye satıp kurtulmuyosun.. maaliyetine yaklaşıyorsa hisse niye sevinmiyorsun..

düşerken kavgsa edeni çok gördüm ama bu hissede hissedarlar yükselirken sinirleniyor ilginçtir...

benim grafiğimde stop 4,36.. bana göre böyle sana görede farklı olsun.. ben buna gerilmem sen niye geriliyorsun... yazılarımın hiçbirinde uçacak kaçacak olmaz altınıda üstünüde yazarım... nereye giderse..
    bakalım görelim...

5.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    dostum baktımda yıllardır gübref desin.. hep karanmış durmuşsun.. niye satıp kurtulmuyosun.. maaliyetine yaklaşıyorsa hisse niye sevinmiyorsun..

düşerken kavgsa edeni çok gördüm ama bu hissede hissedarlar yükselirken sinirleniyor ilginçtir...

benim grafiğimde stop 4,36.. bana göre böyle sana görede farklı olsun.. ben buna gerilmem sen niye geriliyorsun... yazılarımın hiçbirinde uçacak kaçacak olmaz altınıda üstünüde yazarım... nereye giderse..
    bakalım görelim...
    Bende diyorum ki önemli olan düşeceği zaman uyarmak satıp nasıl kurtulayım maliyete gelene kadar nasılsa yine aşağı gider maliyetine geliceğine umudum yok ha gelir gözünün yaşına bakmam sater çıkarım

6. gereksiz adamlar düşerken değil yükselirken ortaya çıkıyor

her 4 kademeye destek direnç yazmak ne zamandan beri uzmanlık olmuş

varsa bilgin kapasiten şurdan dönecek burdan dönecek dersin ispat edersin yıllardır burda bekleyen yatırımcı sayende 3 kuruş kazanır

7. süpersiniz valla...

benim doktorluğum finans üzerine değil sağlık sektöründeyim. finansta uzmanım gibi bir iddamda yok. stop tan kasıt zaten kolkes seviyesidir. burdan döner burdan alın diye bir finans uzmanı söylese dahi itibar etmem.. kendi doğrularım bunlar..

siz benim yazdıklarıma aldırmayın kardeş.. ilk düşüşte nerede o doktor dememek için kendi doğrularınıza güvenin... bana güvenin gibi bir iddiam yok.

bol kazançlar size...

bakalım görelim...

8.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    gereksiz adamlar düşerken değil yükselirken ortaya çıkıyor

her 4 kademeye destek direnç yazmak ne zamandan beri uzmanlık olmuş

varsa bilgin kapasiten şurdan dönecek burdan dönecek dersin ispat edersin yıllardır burda bekleyen yatırımcı sayende 3 kuruş kazanır
    esas gereksizler zamanında yaptığı hataları başkalarına yıkmaya çalışanlar bence...

Sayfa 682/924 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •