Sayfa 701/924 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    Hisse 2.5 dan 5.8 kere geldi...ne haber var ne hikaye nede somut bir olumlu durum....yabancı yatırımcı neredeyse yok...benim bildiğim soluksuz çıkan soluksuz iner....ytd
    kzaalarda muhteşem önörünü tutturdun şimdi burdasın burdada inşallah mahçup lursun.temele dayanmadan ezbere knuşan çk.

2.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    tabi süreç söğüt madeni beklenti.. ruhsat izni.. istinaf mahkemesi kararı için şubatta başvuru yapan kurumun halen bir sonucu eline geçmedi.. zannedersem son3 aydır fiyatlamada bununla ilgili.. ancak yılların verdiği deneyim ile stop cizdiğin noktada satmazsan zararın büyür mantığı ile 5,55 eski tepe noktasında bulunana stop çalıştı ve bende dün bikısmını vermiştim..

kalanıda bugün 5,58 den çıktım.

tekrar dönüş için 5.71 in geçilmesi kaydını koymuştum kendime. geçerse aranızdayım tekrar.. geçmezse 2,90 dan itibaren başladığım bu aktif gübref hissesindeki yazılarıma son veriyorum.. hakkınızı helal edin.. bol kazançlar..

bakalım görelim...
    Tebrikler doktor
    Sen geldin tahta yürüdü 2.30 lardan 5.50 lere
    bi ara tahtanın spekisi olduğunu düşündüm.
    Bol kazançlar olsun, iyi günlerde harca
    İyi iş çıkarttın hakkettin

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Gübre bugün iyi bir alım fırsatı verdi bence,ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Gübre bugün iyi bir alım fırsatı verdi bence,ytd.
    Alsaydın zıpzıp

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kzaalarda muhteşem önörünü tutturdun şimdi burdasın burdada inşallah mahçup lursun.temele dayanmadan ezbere knuşan çk.
    haklısın 8,5 tl de iken 7 tl diyordum 9,5 tl oldu....ben hala 7 tl ve altını bekliyorum...kozaa grubunun yapacağını yaptığını düşünüyorum....dağıtıyorlar hisseyi....gubrf zaten bu fiyatlara nasıl geldi niye geldi belli değil.....bir açıklama yok...bilanço düzelecek dense 3 çeyrek bu sektör için en ölü çeyrek....şirketten bir açıklama yok....geriye şu fikir akla geliyor aynı spekülatif hisselerde uzun bir toplama evresinden sonra anlamsız yükseliş benzeri yükseliş var....temel konuşan yok.....

Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    haklısın 8,5 tl de iken 7 tl diyordum 9,5 tl oldu....ben hala 7 tl ve altını bekliyorum...kozaa grubunun yapacağını yaptığını düşünüyorum....dağıtıyorlar hisseyi....gubrf zaten bu fiyatlara nasıl geldi niye geldi belli değil.....bir açıklama yok...bilanço düzelecek dense 3 çeyrek bu sektör için en ölü çeyrek....şirketten bir açıklama yok....geriye şu fikir akla geliyor aynı spekülatif hisselerde uzun bir toplama evresinden sonra anlamsız yükseliş benzeri yükseliş var....temel konuşan yok.....
    Kardeş kozalarin temelini bu hissede 4 senedir duran olarak kaç defa detaylarıyla yazdim.
    Siz birtek argüman sunmadan düşecek demenizi anlamakta zorlanıyorum.
    Koxzaalarda yabancı oranı devamlı artıyor siz hisse dağıtılıyor diyorsunuz.
    Ezbere konuşmaya devam ediyorsunuz.
    Birde kozalarda yeni yazıyorsunuz buda dikkat çekici.
    Gelelim gübre fabrikalarına evet bir haber yok blanco desteklemiyor burda haklı olabilirsin ama bunların bir maden şirketi mahkemesi var koza grubuyla egerki bunun
    Satış veya işletilmesi için devredilmesi konusu halledilir de bu fiyatlar bile aranır hale gelmezmi bak tahtaya mal yok gibi.
    Sizden ricam ortaya çıkacak düşecek gibi atmasyonlarla değilde temel verilerle yazmanizdir.
    Yy.tv.degildir.
    Sağlıkla kalın

Altın maden sahası davasi

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş kozalarin temelini bu hissede 4 senedir duran olarak kaç defa detaylarıyla yazdim.
    Siz birtek argüman sunmadan düşecek demenizi anlamakta zorlanıyorum.
    Koxzaalarda yabancı oranı devamlı artıyor siz hisse dağıtılıyor diyorsunuz.
    Ezbere konuşmaya devam ediyorsunuz.
    Birde kozalarda yeni yazıyorsunuz buda dikkat çekici.
    Gelelim gübre fabrikalarına evet bir haber yok blanco desteklemiyor burda haklı olabilirsin ama bunların bir maden şirketi mahkemesi var koza grubuyla egerki bunun
    Satış veya işletilmesi için devredilmesi konusu halledilir de bu fiyatlar bile aranır hale gelmezmi bak tahtaya mal yok gibi.
    Sizden ricam ortaya çıkacak düşecek gibi atmasyonlarla değilde temel verilerle yazmanizdir.
    Yy.tv.degildir.
    Sağlıkla kalın
    bu şirket daha kendi işini düzgün yapamıyor altın madeni ruhsatını alsa ne yapar sanıyorsun...yapacağı en iyi şey tekrar kiraya vermek...bilecik madeni çalışmıyor biliyorum ne zaman çalışacak...kiraya vermek için madenin çalışması lazım...çalışmayan madene kimse kira vermez....thyao 4 milyar kar yazdı 19 tl den beri düşüyor neden acaba....burada mantık ters işler genelde....altın fiyatları doyuma ulaşmış durumda artık bu destek olmayacak....kozaa grubu hisseleri kar anlamında max seviyeyi görmüş ve fiyatlamış durumda...1 tl lik hisse 10 tl ye dayandı..ne olmasını bekliyorsunuz bidiğiniz birşey varsa varımızı yoğumuzu kozaa lara dökelim stres yaşamayalım boşuna...bana bir % 50 yeter....yabancı yatırımcı dipte olan hisseyi almak mantıklı zirvede olandan korkacaksın....sonrası yabancı payında azalma oluyor çünkü.....ytd

Sayfa 701/924 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •