Sayfa 703/924 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Arkadaşlar bu topik neden bu kadar sessiz,bu pohhhtan kağıtta kimse yazmıyor,nerdesiniz????

2. doktor yukarı taşıdı bıraktı müşteri yok

3. karar noktasındayız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by taner can Yazıyı Oku
    doktor yukarı taşıdı bıraktı müşteri yok
    Müşteri olması için, hikayeler yazılması, çizilmesi, hedeflerin uçması kaçması lazım.
    Durduk yere 2.35 den 5.50 gelen hisseyi kim alsın.
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

5. BAGFS bilancosunun burası ıcınde umıt verici oldugunu dusundugum ıcın geldım ben. 5.44 le aranızdayım.

6.  Alıntı Originally Posted by eraybey Yazıyı Oku
    BAGFS bilancosunun burası ıcınde umıt verici oldugunu dusundugum ıcın geldım ben. 5.44 le aranızdayım.
    Gubretas dikkat edin ikili tepe formasyonu çalışabilir bilanço ile ağustosta yapılan yapılabilir ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by taner can Yazıyı Oku
    doktor yukarı taşıdı bıraktı müşteri yok

bakalım görelim...

8.  Alıntı Originally Posted by doktor... Yazıyı Oku
    tabi süreç söğüt madeni beklenti.. Ruhsat izni.. Istinaf mahkemesi kararı için şubatta başvuru yapan kurumun halen bir sonucu eline geçmedi.. Zannedersem son3 aydır fiyatlamada bununla ilgili.. Ancak yılların verdiği deneyim ile stop cizdiğin noktada satmazsan zararın büyür mantığı ile 5,55 eski tepe noktasında bulunana stop çalıştı ve bende dün bikısmını vermiştim..

Kalanıda bugün 5,58 den çıktım.

Tekrar dönüş için 5.71 in geçilmesi kaydını koymuştum kendime. Geçerse aranızdayım tekrar.. Geçmezse 2,90 dan itibaren başladığım bu aktif gübref hissesindeki yazılarıma son veriyorum.. Hakkınızı helal edin.. Bol kazançlar..

Bakalım görelim...
    5,71 i dikkatle takip ediyorum..

şuan piyasaya güvenim yok ama ilk düzelmede tekrar girebilirim gübref e... Ama gübref in klasik bir bilanço sonrası yüzde 6-7 eksisi hep vardır.. Belkide onu bwklwmwk daha doğru olabilir...

Bakalım görelim...

Sayfa 703/924 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •