Sayfa 725/924 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Bir de madencilik şirketi kurulmuş

Geldik, gidiyoruz..
    7sene bekledik İran olayı sattık nasip değilmiş... O MÜDÜRLERİ ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Denizcilik 75 milyon dolar etmiş.. Kap a haber düştü

Geldik, gidiyoruz..
    Gübrenin bugünkü hisse fiyatıyla oluşan piyasa değerinin 6 da 1 fiyatına satmışlar bu denizcilik şitketini. Bence fazlasıyla iyi bir rakam gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Bir de madencilik şirketi kurulmuş

Geldik, gidiyoruz..
    Ne zamandır hikayesi eksik diyorduk.

Koza dan geri alınan Bilecik madenini kendi mi yapacak acaba. Yada bu şirkete ortak alacak.

Özetle ruhsat kiralama durumu biraz daha arka sıraya gitmiş gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Gübrenin bugünkü hisse fiyatıyla oluşan piyasa değerinin 6 da 1 fiyatına satmışlar bu denizcilik şitketini. Bence fazlasıyla iyi bir rakam gibi.
    İlk satılacak haberi düştüğünde faaliyet raporlarını incelemiştim, rakamı tam hatırlamıyorum ama şirketin maliyeti 40 milyon TL civarı bir şeydi.. Bunun etkisi olmaz diye düşünmüştüm. Bence de fazlasıyla iyi..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    7sene bekledik İran olayı sattık nasip değilmiş... O MÜDÜRLERİ ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...

aynen öyle yusuf bey....son dönem yöneticilerin kafası çakallığa iyi çalışıyor....şu satılan şirkete bakın....2-3 yıl önce satılmak istendi 21 milyona satılamadı şimdi aklı sıra 75 milyon değil dolara satılmış....ne kadar gerçek allah bilir...milletin elindeki hisseleri döktürmek için yapılmadık dümen kalmadı....birde bilançoda yıllarda dümen olduğu konuşulurdu birde ona el atarsalar tamamdır....şirketin para kazandığı yok....faaliyet karı zayıf....hisse yabancı gelmiyor neden acaba....boşver eski ortak...borsada bir sürü şirket var burada nasip olmayan orada nasip olur inşallah....

6. Bu şirketin en büyük sorunu borcu ve dolayısıyla finansman gideridir. Bilanço trendi fena değil bence, satış bu fiyata gerçekleşirse ve maden gelişmeleriyle 2020 yılında şirket temel açıdan farklılaşmaya başlayabilir..
    İnsider olmadan böyle bir yükselişin olabileceğine ben de ihtimal vermiyorum tabi, sonuçta bu fiyat günü fiyatlayarak gelmedi..

https://www.halkyatirim.com.tr/skork...rih=2020-01-23

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

7.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku

Ortak benden de bu kadar. Bu kadar zaman çektiğimiz sıkıntıların bir karşılığı olması lazım diye düşünüyorum. Gübretaş macerama noktayı koydum. kalın sağlıcakla.

8. 2 gemisi olan bir şirket 75 milyon dolar eder mi, bana pek mantikli gelmedi, 75 milyon TL olmasin mi?

Sayfa 725/924 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •