Sayfa 754/924 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,079
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,079
    nasip değilmiş demek kiSabah ola hayrola
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    dershaneci olayına ne diyorsunuz?
    Hocam bu şirket hissesini 10 yil tuttum...yaklasik 40 bilançosunu bir sürü yöneticisini gördüm...en ufak haber hikaye bilgilendirirdiler...hisse ust uste arka arkaya tavan gormemistir...yuksek bedelsiz verdiginde bile...bu olay cok farkli ve mikrop kadar hakkimi helal etmiyorum....son zamanlarda is haricinde herturlu pisligi yatirimci yaniltma isini yaptilar yatirimciyi hisseden uzaklastirmak icin....meger adamlar buyuk vurgun hazirligi yapiyormus....hayatta satmayacagim hisseyi yalan dolan yuzunden sattim...10yil parayi uyuttuk resmen..az hissem yoktu.80 bin lot...sonuc hisse 2 tl den 15 tl ye cikti en ufak haber yok...sonra yillarin mahkemesi kazanildi...tesadufe bak.sonra maden sirketi vs.sonucta bilgi saklandi.birileri icerden bilgi aldi zengin oldu...sanirim ortak olacak firmaya hisse toplaniyor...kapali kutu...finansallar ile ederi buralar degil...5tl etmez...21 milyona satilamayan birkac gemi 75 milyon dolara satildi buda ilginc...nasil bir enayi buldularsa...allah yedirmesin diyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam bu şirket hissesini 10 yil tuttum...yaklasik 40 bilançosunu bir sürü yöneticisini gördüm...en ufak haber hikaye bilgilendirirdiler...hisse ust uste arka arkaya tavan gormemistir...yuksek bedelsiz verdiginde bile...bu olay cok farkli ve mikrop kadar hakkimi helal etmiyorum....son zamanlarda is haricinde herturlu pisligi yatirimci yaniltma isini yaptilar yatirimciyi hisseden uzaklastirmak icin....meger adamlar buyuk vurgun hazirligi yapiyormus....hayatta satmayacagim hisseyi yalan dolan yuzunden sattim...10yil parayi uyuttuk resmen..az hissem yoktu.80 bin lot...sonuc hisse 2 tl den 15 tl ye cikti en ufak haber yok...sonra yillarin mahkemesi kazanildi...tesadufe bak.sonra maden sirketi vs.sonucta bilgi saklandi.birileri icerden bilgi aldi zengin oldu...sanirim ortak olacak firmaya hisse toplaniyor...kapali kutu...finansallar ile ederi buralar degil...5tl etmez...21 milyona satilamayan birkac gemi 75 milyon dolara satildi buda ilginc...nasil bir enayi buldularsa...allah yedirmesin diyorum...
    Dostum ....sen bu gübrenin razi hareketini bilirmisin...gördün mü hiç..yaşadın mi o günleri...

Borsa da fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme...

5. Aynı böyle...ta kendisi...tam dejavu..5 yıl 2.20 krs da kuzu gibi yatırdılar sonra 50 liraya yapıştırdılar..2 lira dan 25 geldi razı görüşmeleri başlamıştır dedi doğru 50 lira..

E burada mesele altin..hikaye güzel..

Hani sen koza falan sayıklıyor sun ya yok o fiyat etmez bu eder falan.

Koza bir davetiye şirketiydi 2000 yıllarda ve 0.65 kuruştu...ne gitti Kardeş im be ne gitti..günlerce aylarca gitti o zaman 18 yaşındaydım şimdi 40..efsane gidişlerden biriydi..

Sen şimdi üzme kendini..niye aldin bu sirketi niye sattın..bosfer bitmez buralarda fırsat bitmez hikaye....

Sen yeterki parayı bitirme...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Kozaa altin 388 milyon sermaye ile altin üretiyor satiyor 12 tl....gubrf olmayan tesis ve satis ile 23 tl...bunun akil mantikla izahi yok...gubrf hissesi çoktan tesisi kurmus satis yapmis yetmemis balonda eklemis durumda hisse fiyatina....odas 2 tl altin madeni ruhsatlari var surunuyor...2.rtalb vakasi iyi vurgun yaptilar...
    BAK BUDA ESKI BIR BORSA CI DOSTUMUN odaş YORUMU

Senin düşündüğü gibi olsaydı senin düşündüğün gibi olurdu bu piyasa

ben odaş ın ciğerini biliyorum. Bedelliler sadece yıllık faizlere ve kur farkına yetiyor. Termik favök yapsada net borç azalmıyor. Çan kömürüne henüz kazma vurulmadı. Ne çıkacak meçhul. Urfa ara sıra çalışıyor. Altın için 2 yıl daha para bulup çıkaramazlar. Özallar paylarını satıyor. Hem bu fiyatlara. Euro tekrar 7 TL. Valla termiği bir şekilde halka arz veya yeni bir ortağa tahsisli veremezlerse 3 bilemedin 4 sene bir şey olmaz bundan. Başka bir sürü iyi kağıt leş fiyatta. 3 sene aldım, tuttum, sattım.

7.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Aynı böyle...ta kendisi...tam dejavu..5 yıl 2.20 krs da kuzu gibi yatırdılar sonra 50 liraya yapıştırdılar..2 lira dan 25 geldi razı görüşmeleri başlamıştır dedi doğru 50 lira..

E burada mesele altin..hikaye güzel..

Hani sen koza falan sayıklıyor sun ya yok o fiyat etmez bu eder falan.

Koza bir davetiye şirketiydi 2000 yıllarda ve 0.65 kuruştu...ne gitti Kardeş im be ne gitti..günlerce aylarca gitti o zaman 18 yaşındaydım şimdi 40..efsane gidişlerden biriydi..

Sen şimdi üzme kendini..niye aldin bu sirketi niye sattın..bosfer bitmez buralarda fırsat bitmez hikaye....

Sen yeterki parayı bitirme...

Senle tartismak bana birsey kazandirmaz...aldiysan bekle beni ilgilendirmez...hissenin nereye gidecegide beni ilgilendirmiyor...beni tek ilgilendiren bu tezgahi kurup yatirimciyi yaniltip dumen ceviren yonetim....umarim adalet tescil eder gubrf nin 1 yillik islemleri sorgulanir....hisse çikiyor diye serzenmiyorum mesele o degil...ben burada 1 yilda kazanacagimi 5 yilda yine kazanirim sadece zamanim kaybolmus olur...yatirimciyi yaniltma var umarim bunu sorgulayan bir mekanizma cikar...kozaa altin cikariyor satiyor..gubrf ortada sadece bir altin madeni ile kozaayi gecti...kozanin kac altin madeni var biliyormusun...

8.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    BAK BUDA ESKI BIR BORSA CI DOSTUMUN odaş YORUMU

Senin düşündüğü gibi olsaydı senin düşündüğün gibi olurdu bu piyasa

ben odaş ın ciğerini biliyorum. Bedelliler sadece yıllık faizlere ve kur farkına yetiyor. Termik favök yapsada net borç azalmıyor. Çan kömürüne henüz kazma vurulmadı. Ne çıkacak meçhul. Urfa ara sıra çalışıyor. Altın için 2 yıl daha para bulup çıkaramazlar. Özallar paylarını satıyor. Hem bu fiyatlara. Euro tekrar 7 TL. Valla termiği bir şekilde halka arz veya yeni bir ortağa tahsisli veremezlerse 3 bilemedin 4 sene bir şey olmaz bundan. Başka bir sürü iyi kağıt leş fiyatta. 3 sene aldım, tuttum, sattım.

Ne guzel siralamissin bakis acisi ne taraftan olursa...hisse bu seylerin sonucunda 2 tl tamam....gubrf nin durumunu biliyormusun cok mu iyi durumda...bir maden ruhsati karsiligi sence bu fiyatlar normal mi...bence hic normal degil....isin ozu bilgi verilmiyor seffaflik yok...

Sayfa 754/924 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •