Sayfa 768/924 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Buda mı gol degil? yürü artık , yada uç.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    gol olmadı, direkten döndü

2. aynen öyle olsu. -17 milyon zarardan 55m kara geçti tık yok . Rezerv ve altın işine odaklandılar demek. full beklemeye devam ediyorum. Sabah 30.30 dan verecekken kıyamadım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    aynen öyle olsu. -17 milyon zarardan 55m kara geçti tık yok . Rezerv ve altın işine odaklandılar demek. full beklemeye devam ediyorum. Sabah 30.30 dan verecekken kıyamadım.

Gübrw bize kıydı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    aynen öyle olsu. -17 milyon zarardan 55m kara geçti tık yok . Rezerv ve altın işine odaklandılar demek. full beklemeye devam ediyorum. Sabah 30.30 dan verecekken kıyamadım.

Hocam kol gibi döviz kaynakli zarar yazmis...sermaye kus olmus...uzun vade borcu dusmus bu iyi...toplam varligi azalmis...bilanco gecmise gore iyi...bu bilancoya gore ederi max 6-7 tl....

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam kol gibi döviz kaynakli zarar yazmis...sermaye kus olmus...uzun vade borcu dusmus bu iyi...toplam varligi azalmis...bilanco gecmise gore iyi...bu bilancoya gore ederi max 6-7 tl....
    Saygı duyarım görüşlerinize. 5.000.000×2000=10.000.000.000 dolar piyasa değeri benim hayalim bir hikaye,bur sevdaya inandım bekleyeceğim.

6. Saat 19.04 de bu haber geldi. Gördünüz mü arkadaşlar, yorumlayan oldu mu haberi?
    "Bağlı ortaklığımız Razi Petrochemical Co'nun 19.08.2020 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul'unda, payları %100 Razi Petrochemical Co.ya ait olan Raintrade Petrokimya ve Dış Ticaret A.Ş'nin tasfiye edilmesine karar verilmiştir."

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Evet, öyle.

Teknikte çok yukarıda.

O yüzden kimse alamaz. Sadece yalnız kurtlar alabilir.

Yalnız kurt sık dişini az kaldı.

8.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Evet, öyle.

Teknikte çok yukarıda.

O yüzden kimse alamaz. Sadece yalnız kurtlar alabilir.

Yalnız kurt sık dişini az kaldı.
    10 liradan alırken de burada satıp çıkanlar seviniyordu , lanet olsun böyle kağıda şükür sattık çıktık diye. 10 lira iken de çok pahalı buralardan alınmaz diyenler olduğu gibi, 18 de artık zirvesi alanın elinde kalacak diyenlerde vardı. 27 altında stop olurum aksi halde portföyde devam. Ben hikayesini seviyorum.
    - Rezerv haberi beklentisi var. 3 4 milyon ons yada daha fazla rezerv olsa
    - maden şirketi kurmuşlardı, bu altını çıkaracaklar illaki
    - tek başına gücü yetmez ise yerli yabancı ortak bulduk anlaştık dese.
    - altın ons fiyatı 1950$
    Bilançolar geçen seneye göre bu sene gözle görülür şekilde düzelmeye başladı.

Dediğim gibi ben altın hikayesine inandım, gerçi hanımda altınlarını seneye ister bari hanımın altin paralarini yılbaşı olmadan versin

Sayfa 768/924 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •