Sayfa 775/924 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortak şurda dursak dünyalığımızı yapmıştık...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yusuf bey yeni hissemizin potansiyeli bunun fiyatlarinda emin ol...tarzi biraz farkli daha kucuk olcekli hisse ama kaliteli bir firma...

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yusuf bey yeni hissemizin potansiyeli bunun fiyatlarinda emin ol...tarzi biraz farkli daha kucuk olcekli hisse ama kaliteli bir firma...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    syn rex bu hisseyi paylaşırmısınız teşekkürler

4. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Anlamadığım bişey var.hissenin PD/DD F/K oranları almış başını gitmiş.bunun ne hikayesi var bir bilen arkadaş anlatsın bana.hedef fiyatınız nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Anlamadığım bişey var.hissenin PD/DD F/K oranları almış başını gitmiş.bunun ne hikayesi var bir bilen arkadaş anlatsın bana.hedef fiyatınız nedir?
    Fk hesaplamayi biliyor musunuz? Hissenin bilancolari - de olduğu için fk heaplanmiyordu. Bu hilanco ile zarardan kara gectigi icin 200 fk larda. Peki son ceyrek de 100m kar yazarsa fk kac olur? O yüzden fk ya takılmamak lazım.
    Daha önce defalarca yazdım burada aratıp bulabilirsiniz.
    - her bilanco ile düzelen finansallar.
    - beklentinin uzerinde altin rezerv haberi
    - altin çıkarmaya baslama haberi
    - ortaklık haberi
    Vs... Bu konularda beklentiler var. 10 liradan alirken , burada millet söverek satıyordu ve çok pahalı diyordu.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by taksi626 Yazıyı Oku
    syn rex bu hisseyi paylaşırmısınız teşekkürler
    Paylasamam dogru degil...sonra kotu olur vebal alamam...yusuf beyle bu hissenin yillarca cefasini cektik gecmis hep benim yazilarimla dolu ama ekmek yedirmedi...biz 10 yil bekledik spekte 10 yil bekledi mesele bu..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Paylasamam dogru degil...sonra kotu olur vebal alamam...yusuf beyle bu hissenin yillarca cefasini cektik gecmis hep benim yazilarimla dolu ama ekmek yedirmedi...biz 10 yil bekledik spekte 10 yil bekledi mesele bu..
    syn rex ısmende paydaşız indesi takip ediyorum alkimdede öyle keza aselsan hem ısmeni bu şekilde keşfettim yoksa tkfen tupraşta bekleyip durucaktım

Sayfa 775/924 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •