Sayfa 776/924 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. hem ben hemen almıyorum önce araştırıyorum elimden geldiğince

2.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Fk hesaplamayi biliyor musunuz? Hissenin bilancolari - de olduğu için fk heaplanmiyordu. Bu hilanco ile zarardan kara gectigi icin 200 fk larda. Peki son ceyrek de 100m kar yazarsa fk kac olur? O yüzden fk ya takılmamak lazım.
    Daha önce defalarca yazdım burada aratıp bulabilirsiniz.
    - her bilanco ile düzelen finansallar.
    - beklentinin uzerinde altin rezerv haberi
    - altin çıkarmaya baslama haberi
    - ortaklık haberi
    Vs... Bu konularda beklentiler var. 10 liradan alirken , burada millet söverek satıyordu ve çok pahalı diyordu.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bana göre de temel analiz verielrine göre pahalı hatta çok çok pahalı.10 lira da etmez bu verilere göre.altın tamam bu sürpriz değil.1.5 milyon ons altını bugün çıkarıp kasaya koysa zaten bu kadar değeri var.olmamış beklentilerin karşılığını bulmuş bir manada.anlamadım gitti yaaa

3. Neyse cok fazla açıklama yaptım sanırım. Gecmis tüm mesajlarımı okuyabilirsiniz. Daha fazla yazinca hisse pazarlamaya çalışıyormuş gibi olacak. Ben full olarak gubrede beklemeye devam ediyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. arkadaşlar ben onu bunu bilmem ben bu kağıdı aldığımda 16 lira idi ege gubre 14 liraydı şimdi gubrf 41 tl egegubre 131 tl onagöre hesab yapın

5.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben onu bunu bilmem ben bu kağıdı aldığımda 16 lira idi ege gubre 14 liraydı şimdi gubrf 41 tl egegubre 131 tl onagöre hesab yapın

41 derken 45,72 olmasın.

6. İyi cesaret buralardan alan için piyasa değeri herseydir

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    İyi cesaret buralardan alan için piyasa değeri herseydir
    bence de burdan iyi cesaret. ben az bişey aldım gerçi ama katılmadığım bi yer yazınızda.
    piyasa değeri ,f/k falan geçmişi gösterir sadece..

ekleyim de yanlış anlaşılmasın. tabii ki önemli parametrelerdir amaa , kulağımıza gelmeyen haberler,büyüme potansiyeli olan şirketlerde falan bu veriler yanıltır ..gubrf için demiyorum sadece o cümleye katılmadığımı söylemek istedim
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8. walla bunda bişey var.bence altın madeninin rezervi fazla çıkabilir.mesela 3-4 milyon ons.ilk malımı 2 gün önce aldım.38 den.hedefim birebir olur inşallah

Sayfa 776/924 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •