Sayfa 78/924 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 617 - 624 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Artık 4 üstüne atmalı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    çıkışlar hiç güven vermiyor ortak sen canını sıkma....genel müdür işe başlıyor bir yatırımcı ile düşüncelerini paylaş yok...ne için geldin anlat...şirketi soymak küpü doldurmak için mi , şirketi üst basamaklara ulaştırmak mı yoksa zaman geçirmek için mi allah rızası için bir açıklama yap ama yok şimdilik bekliyoruz...biri bu şirketin halka açık olduğunu yeni genel müdüre iletsin..).
    Ortak ikinci bir 3,5 bekliyordum ve oradan alım yapmayı düşünüyordum fakat bugün alımlar güzel gidiyor.
    Bugün bende alım yaptım ortalama düşürmek için.

3. Aldıklarını yine üzerimize kusmaya başladılar 5 olursa satarım, 3,5 olursa takviye ederim...
    y.t.d.

4. http://www.hurriyet.com.tr/nitratli-...ruyor-40668085
    nitratlı gübre ile ilgili belirsizlik sürerken uygulamanın ertelenmesi dillendiriliyor.Sanırım bu beklenti biraz hareket getirir..

5.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ortak ikinci bir 3,5 bekliyordum ve oradan alım yapmayı düşünüyordum fakat bugün alımlar güzel gidiyor.
    Bugün bende alım yaptım ortalama düşürmek için.
    ortak gubrf hariç mümkün olduğunca borsadan çıkmaya çalışıyorum endeks yüzünden....endeksin daha aşağıda çok yolu olduğunu düşünüyorum...bu sırtlanlar 3,5 da yapar 3 tl de hiçbir şey diyemem..niye diyemem bu fiyatlarda olmaması gerekiyordu bilemedik demek ki büyük bir güç var ve niyetini bilmiyoruz...hissenin en kötü olması gereken zirveye göre fiyatı 5tl ve üzeri olmalıydı ama 3,5 ları konuşuyoruz yapacak birşey yok...karamaya gibi işbilmez bir müdür önümüzden geçti normaldir...

6. Herhalde bu hissede günlük gerçek alım satım 20-30 bin lot falandır.
    Kudretli tahta sahibi kendi alıp, kendi satıyor. Alım satımdaki lot miktarları bile bazen aynı.
    Kademeleri kendi doldurup kendi boşaltıyor, kendi az veya şişmiş gösterebiliyor.
    Takdir kudretli tahta sahibinindir... Biz sadece böyle izleriz...
    y.t.d.

7. Bu hükümetin hem ülkeye hem de kendine yaptığı en büyük kötülük devlet ve devletle ilintili kurumların başına sırf siyasi zihin dünyalarına yakın diye biatçı niteliksiz kalifiye olmayan insanları getirmesi.

Sayfa 78/924 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •