Sayfa 780/924 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Selamlar,
    Bi arkadaşa bakıp cıkacaktım
    birkac yıl önce xxtrder nickli charli lakaplı bir arkadaş vardı aselsan forumunda, gubrf yatırımcısıydı buralardamı acaba?

2. 3-5 liradan malı toplayan bursalı 55 TL den malı seni sahiplerine teslim ediyor.. Uzay madenciliği yapsan bu fiyata gelmez... Ayıptır soylemesi çıkan tek bir gram altın var mı maden den.. ))

3.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    1.5 milyon ons altın rezervi olan madeni kimse 34 m. Tl'ye satmaz.
    senin bilgin bu kadar işte.sen bu kafayla borsa oynama vallahi de oynama billahi de oynama.senin gibileri ben çok gördüm 30 yıllık borsa hayatımda.hepsi perişan oldu gitti....
    bir kere burayı 34 milyona kimse satmadı fetöcü karaktersiz o.çocuğundan alındı halkın kooperatifinin ortak olduğu firmaya verildi.ayrıca bu zorla verilmedi mahkeme verdi.rezerv miktarı açıklandığında dikkat et de küçük dilini yutma.sende artık bu saate kadar küçük dil kalmışsa
    yazık valla acıyorum sana heder etmişsin kendini bu alemde(

4. BORSA OYUN DEĞİLDİR, YATIRIM ARACIDIR. ACINACAK OLAN SENSİN, KY KAZIKLAMAK İÇİN BAŞKA YALAN BULUN

5. SENİ GİDİ MANİPÜLATÖR UŞAĞI SENİ

6. Kağıdın değeri 2 milyar usd olmuş. Adam çıkmış 3 milyon ons rezerv bulunacakmışta, kağıt 100 tl olacakmış (yani 4 milyar usd). Lafontenden masallar. Yersen!!!

7. SEN HAYALİNDE DİPTEN ALIP TAVANDAN SATMAYA DEVAM ET. HAYALİNDE ZENGİN OLURSUN

8.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    SENİ GİDİ MANİPÜLATÖR UŞAĞI SENİ
    uşak senin babandır.haddini aşma ukala.sen burada milletin aklınla alay mı ediyorsun?kimin tetikçisisin karaktersiz?Hissen yoksa dakkada bir burada algı bozma adına haber yayıyorsun.ben manüplatörsem Allah benim ama değilsem senin bin defa belanı versin.3 milyon ons altın karşılığı ne eder onu hesaplayacak ne zeka ne beyin var sende
    sana başka bişey diyecektim de burası yeri değil.anlayan anladı.hadi inine git de daha fazla rezil olma.

Sayfa 780/924 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •