Sayfa 785/924 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    3-5 liradan malı toplayan bursalı 55 TL den malı seni sahiplerine teslim ediyor.. Uzay madenciliği yapsan bu fiyata gelmez... Ayıptır soylemesi çıkan tek bir gram altın var mı maden den.. ))
    bursalının lotları hala değişmedi hala 28 milyon adet

2.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    bursalının lotları hala değişmedi hala 28 milyon adet
    55 e takıp geri gelir mi acaba
    Üstat ne dersin

3. hisse satış yesede dayı her kademeden alıyor.tavan yaptırmadan rahat etmeyecek

4. Bakıyorum da hisse düşerken burada karalayan Atatürk portreli(zaten kim atamızi resim kullaniyorsa anlayin ki atamızi kullaniyor onun arkasina saklaniyor) uşak beni manüplatör olarak lanse edip dakikada bir bu hisseden bi mok olmaz diyordu. ama ben dedim herkese bu çakala inanmayin.simdi nerde ara ki bulasin.bunları iyi bilirim dedim 100 liraya adamliğini satarlar.çalı arkasında saklanmiştir bu sahtekar.beddualar çok artıyor özelden cevap vermekten bıktim. sadece AMİN diyorum

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Destek mestek kalmadı, bam bam bam... 4.00'de 75 bin alım bekliyor, onu çekse abimiz, 4'ün altına iner herhalde...
    vay anasına 20/11/2017 tarihli yazı sayfa: 3

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Bakıyorum da hisse düşerken burada karalayan Atatürk portreli(zaten kim atamızi resim kullaniyorsa anlayin ki atamızi kullaniyor onun arkasina saklaniyor) uşak beni manüplatör olarak lanse edip dakikada bir bu hisseden bi mok olmaz diyordu. ama ben dedim herkese bu çakala inanmayin.simdi nerde ara ki bulasin.bunları iyi bilirim dedim 100 liraya adamliğini satarlar.çalı arkasında saklanmiştir bu sahtekar.beddualar çok artıyor özelden cevap vermekten bıktim. sadece AMİN diyorum
    SEN ONA BAKMA DAHA EVVEL YAZDIKLARI
    06-11-2020, 15:08
    GrandturkInvestCevaplar
    6,276
    İzlenme
    861,838
    bu kağıdın düşme olasılığı, yükselme...
    bu kağıdın düşme olasılığı, yükselme olasılığından çok daha yüksek.
    06-11-2020, 15:07
    GrandturkInvestCevaplar
    6,276
    İzlenme
    861,838
    gene şişirilmiş bir kağıt, gene sonu hüsranla...
    gene şişirilmiş bir kağıt, gene sonu hüsranla bitecek bir hikaye.

7. KAYIP ARANIYOR...........
    2 gün önce hisse 46 ya indiği gün burada bir şarlatan vardı.....
    Hani beni manüplasyon uşağı olmakla suçlayan.....
    Hani bu hisse bu fiyatın yarısını etmez diyen düzenbaz....
    2 gün önce tüm algı operasayonlarını kullanarak,günde 10-15 yazı yazıp kağıdı karalayan italyan züppesi....
    say da say bitmez.adamda o kadar ünvan var ki dünyanın tüm düzenbazları gelse bunun kadar aşaılık madalyası alanına rastlayamazsınız.
    hatta bu konuda kimsenin eline su dökemeyeceği kadar fitne,yalancı,art niyetli ,fırıldak....
    Bunun aslında heykelini dikecek kadar tetikçi,birilerinin uşaklığını yapmaktan arlanmaz uslanmaz çakalın önde gideni...hatta 10 tur bindireni....
    bu forum ciddi bir forumdur diğer forumlara benzemez..boyunun ölçüsünü alır verirler eline...
    sana 40 defa dedim elinde hisse yoksa bas git burada ne işin var milletin aklını karıştırıyorsun...
    Ama dinlemedin habire bana MANÜPLATÖR UŞAĞI diye hakaret ettin.peki ne oldu şimdi???
    Bak ben buradayım gene ama senin gibi sahtekarlara 2 günde %15 prim yapan hisse kapak yaptı sen yoksun.
    Bari önüne bir tabela as da;üzerine kocaman harflerle SAHİBİ ARANIYOR diye yaz da bulalım seni.
    seni düzenbaz seni onun bunun 100 lira vererek yazı yazdırdığı ukala.
    sana 24 saat zaman veriyorum.ya buradan çıkar herkesten özür dilersin...
    Ya daaaa......
    Yarın burada hakkında yapılacak beddua seansına online katılır sen de amin dersin.

8. Arkadaşlar sanki borsaya yeni başladınız ya da Türkiye de yenisiniz.Bu hisselerin ederini alıcılar belirler biz onları teknik,temel ile yakalamaya çalışırız.Şimdi biri bildi biri kayıp etti.
    Kim kimin adamıdır bilmem ama borsamız kumarbazların elinde kaldı.Hissenin değerini düşünen yok. Bizi asıl değerlerden uzaklaştırdılar.
    Birbirimizi kırmadan art niyetli olmadan önce kendimize dürüst olmalıyız.

Sayfa 785/924 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •