Sayfa 788/924 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. kimler geldi kimler geçti fiyatı 3-4 civarındayken habire hisseyi kötüleyenler aklıma geldi de sağlam vebal aldılar

2. 2.65 den 52 ye kadar sabrettiysen helal olsun
    Bu arada gubrf bu bilanco ve karla en az 10 kat pahali Bu 160 olmiyacagi anlami tasimaz..
    Belki 1600 da olur.. daha cok kazanirsiniz insallah
     Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    bakıyorum herkes altın madenin degerini hesaplıyor altın madeni bu şirketin artısı bü şirket her şeyden evvel gübre şirketi bu şirketin ayarında gübre şirketi ege gübre ben hisseyi alırken ege gübre 14 tl iken gübre fb 16 tl idi şimdi ge gübrenin fiyatı 140 tl geçti bu şirketin değeri bu fiyatlarda kalmasını nedenleri kozalla ve liman mahkemeleri vardı ve trump irana uyguladığı yaptırımlardan etkilendiğinden dolayı bu fiyatlarda kaldı şimdi bana göre öbür gübrelerle aynı seviyeye gelince ondan sonra altın madeninin değerini hesaplayıp üstüne koyalım diyorum kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece başından gecen olayları anlattım ben 2,65 kadar inerken sabrettim size de tavsiyem kimsenin gazına gelmeyin
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    2.65 den 52 ye kadar sabrettiysen helal olsun
    Bu arada gubrf bu bilanco ve karla en az 10 kat pahali Bu 160 olmiyacagi anlami tasimaz..
    Belki 1600 da olur.. daha cok kazanirsiniz insallah

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişe bakan pahali der, geleceğe bakan ucuz der. Bir haber ile hisse bedava derler koşarlar.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Gerilim ve Artan Risk algisi. Ceo nun vurulmasindan bile kotu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    korkuya bahane arıyorsan çok.istemediğin kadar sebep bulursun.bu kadar korkuyla yaşamaktansa satar çıkarsın .sonuçta bu stres sağlığından eder seni.para için sağlığımı tehlikeye atacağına çıkarım borsadan olur biter..senin onda bir stresin bende olsa sabah ilk işim satmak olur.noktaaaa

5. Belki 1600 da olur.. daha cok kazanirsiniz insallah
    1600 için allah razı olsun neden olmasın egen den neresi aşağı bu şirketin altın madeni hesabını bugünkü altın fiyatlarından yapılıyor yarın altın fiyatın nereye gideceği belli değil ege gübreye göre gideceği belli ben sabırlı adamım beklemeyi bilirim şu anki fiyata sabretmenin faydasını gördüm bu fiyatlardan satmayı düşünmüyorum
    bu yazdıklarım benim fikrim yatırım tavsiyesi değildir

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

6. katarın bistin yüzde on hissesini aldıktan sonra aklıma bu haber geldi.https://www.gubretas.com.tr/gubretas...hracat-hedefi/
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    katarın bistin yüzde on hissesini aldıktan sonra aklıma bu haber geldi.https://www.gubretas.com.tr/gubretas...hracat-hedefi/
    yatırım tavsiyesi değildir.
    buradan bişey elde edemezsin.altin rezervi onemli.gerisi masal

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    buradan bişey elde edemezsin.altin rezervi onemli.gerisi masal
    selam ben bunları yazarken hiç bir beklenti içinde değilim sadeçe bu kağıt gitmeye başlayınça kağıdıdı kötülemeye başlayan birileri türüyor onlara cevap olsun kağıdın geçmişini yaşadığım kötü senoryaların geride kaldığın anlatmaya çalışıyorum ben insede cıksada buradayım ancak paraya ihtiyacım olursa birmiktar satarım o kadar yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 788/924 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •