Sayfa 797/924 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Hatırı sayılır bir yüzde kazandık çok şükür... Kazanmadık değil...

Ama kaymağını yemek nasip olmadı...tahminim 4.5-5 tl maliyetle topladi %9 hisseyi...

Seninle çok kez tartışmışızdır.. Lakin, bu şahsın yönetimle ilişkisi hakkında, son söylediklerine katılıyorum..
    Benim çikma sebebim seffaf olmayan yonetimdi ayni devam ediyor yapacak birsey yok...dersaneci kurumun %9 unu kilciksiz aldi yabancinin almasini beklerken...adamin maliyeti 6 tl yi gecmez...

Borsada fırsat bitmez arkadaşlar,,hala ne "maden"ler var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Borsada fırsat bitmez arkadaşlar,,hala ne "maden"ler var.
    Tabiki maden bizim devlet kazanacak millet kazanacak ama dumende olmamasi lazim...kari bile gostermemek icin pazarlama gideri yonetim gideri diye gosterdiler...500 milyon yonetim pazarlama giderimi olur...yatirimciyi kovmak icin herturlu pislik yapildi onlarada kalmaz insallah...

4.  Alıntı Originally Posted by r-e-x Yazıyı Oku
    tabiki maden bizim devlet kazanacak millet kazanacak ama dumende olmamasi lazim...kari bile gostermemek icin pazarlama gideri yonetim gideri diye gosterdiler...500 milyon yonetim pazarlama giderimi olur...yatirimciyi kovmak icin herturlu pislik yapildi onlarada kalmaz insallah...
    bence sen yatırımcıya sattırmak için elinden geleni yaptın

5.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    bence sen yatırımcıya sattırmak için elinden geleni yaptın
    Senin beni anlama sansin yok...10 yil bu hisseyi tuttum hersey net...sende 10 yil öncenin parasi 250 bin tl sini bir hisseye bagla olan dumenleri gorseydin cok sey soylerdin...seni tanimam etmem ama bu sirketin cigerini biliyorum..sen istedigini soyleyebilirsin..cok konusulacak birsey yok ben birsekilde para kazaniyorum...uzuntum elimizdeki lotu almak icin yapilan dumenlere...ben bu hisseyi sattigimdan beri diyorum yonetimden dolayi satiyorum diye...

6. Dersaneci kabaca 600 milyon para ile gubretasin %9 ortagi oldu...bu hic mantikli birsey degil...dersanecide bu kadar para nasil olur...

Cnn rezerv konusunu haber yaptı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

ABD 3.çeyrekte %33 büyümüş,yarın vadeliler yeşillenir.

Sayfa 797/924 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •