Sayfa 798/924 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. fetö uşağı akın ipekten bu madeni alıp gübretaşa verilmesi için emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    fetö uşağı akın ipekten bu madeni alıp gübretaşa verilmesi için emeği geçenlerden Allah razı olsun.
    Gözünüz aydın, 6 milyar dolarlık altın madeni bulundu. Bol kazançlar arkadaşım.

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu hisse 2 tl den buraya geldi...hisseyi toplayan ogushan sahinkaya denen adam iyice incelenmeli...bu adam hicbirsey yokken durup dururken gubretasin %8.76 hissesini aldi...sonrasinda bir baktik gubretas kozaa mahkemesini kazandi....bu arkadas birsekilde bu isi bildi...zehir zikkim olsun hisselerim sana...%25 halka arzin %9 a yakinini bu adam topladi...koskoca tarim kredi buna goz yumdu...simdi mali yikmak icin habire rezerv artiyor...ortada somut veri yok..hisse olabildigince toplu ky yok...
    Sn Rex, 10 liradan beri bu hisseyi taşıdım. 2 3 hafta önce 50x lerde tavandan verdim. O zamandan beri okurum yazılanları. Bazen hak veriyorum size , bazen katilmiyorum. Mesela herkes 2 liradan geldi diyor ama 2015 de 10 12 liradan 2 liraya düştüğünü söylemiyor. Ky yok hu hissede diyorsunuz bizim grupta sadece 10 arkadasim kredi vs ile güllerin taşıdılar. Halen tutan da var aralarında. Onun dışında 3 5 arkadasimada aldırdım onlardada full tutan var halen. 100 rakamini bile gorebilir ama alacagim riske değmeyeceğini icin satıp baska hisselere geçtim kendi adıma. Yönetim şeffaf değil , sahinkaya 30milyon lotu nasil aldi vs. Kimler ile anlaşıp aldi. Yoksa bir tahtadan konuşmadan anlaşmadan 30 milyon lot alamaz kimse. Yarij cikar x inşaat ile anlaştık der 2 3 tavan patlatır. Eger buralar zirveler ise iyi haberler yakındır demek.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Bu habere 4-5 takla atması lazım

5.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Sn Rex, 10 liradan beri bu hisseyi taşıdım. 2 3 hafta önce 50x lerde tavandan verdim. O zamandan beri okurum yazılanları. Bazen hak veriyorum size , bazen katilmiyorum. Mesela herkes 2 liradan geldi diyor ama 2015 de 10 12 liradan 2 liraya düştüğünü söylemiyor. Ky yok hu hissede diyorsunuz bizim grupta sadece 10 arkadasim kredi vs ile güllerin taşıdılar. Halen tutan da var aralarında. Onun dışında 3 5 arkadasimada aldırdım onlardada full tutan var halen. 100 rakamini bile gorebilir ama alacagim riske değmeyeceğini icin satıp baska hisselere geçtim kendi adıma. Yönetim şeffaf değil , sahinkaya 30milyon lotu nasil aldi vs. Kimler ile anlaşıp aldi. Yoksa bir tahtadan konuşmadan anlaşmadan 30 milyon lot alamaz kimse. Yarij cikar x inşaat ile anlaştık der 2 3 tavan patlatır. Eger buralar zirveler ise iyi haberler yakındır demek.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam yaklasik 40 bilanco 4 mudur gordum..surekli yalan soyluyorlar yine yalan soylediklerini dusunuyorum...ben maden muhendisiyim...bir rezerv 6--7 ayda 3 kattan fazla birden artmaz...ne zaman sondaj yaptilar neye gore bu kaniya vardilar ucu acik bir soylem...saka gibi 980 bin onsdan 3.5 milyon diyorlar...mali yikacak ky gelmez ise 5 milyonda derler....suanki fiyatlama kabaca 2 milyar faaliyet kari demek yillik olur mu bence imkansiz....bilecik her tarafi altin mi...hisse cikabilir duser bunlar olagan seyler...sorun su biz maldayken 1 tl ani yukseldiginde haber gonderen yatirimci iliskileri hisselerin %9 toplayan dersaneci icin bir haber gondermedi hisse 15 tl lerde mahkeme kazanildi dendi.bu cakal dersaneci mahkeme sonucunu ogrenmese koru korune hisse toplar mi...senin ne kadar lotun var di bilmem ama sadece benim 80 bin lotum vardi benim gibi olanda coktu burada yazi yazan...hicbirimiz para kazanamadik yillarca bekledik...pis bir oyun oynandi ama kime derdini anlatacaksin..

6. Dersaneci ve bursa ekibi, tarım kredi- şirket tarafı ellerinde ne var ne yok kredili 3-5 TL den topladılar...dersaneci önce kozal daki hisselerini sattı sonra gubreleri topladı..mahkeme haberleri daha sonra dustu.. Yıllar sonra bu gubretas olayı incelenecek ancak iş işten geçmiş olacak
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bilemem heryerde %9 a yakin bu dersaneci yaziyor...

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Dersaneci ve bursa ekibi, tarım kredi- şirket tarafı ellerinde ne var ne yok kredili 3-5 TL den topladılar...dersaneci önce kozal daki hisselerini sattı sonra gubreleri topladı..mahkeme haberleri daha sonra dustu.. Yıllar sonra bu gubretas olayı incelenecek ancak iş işten geçmiş olacak
    Hocam gubretas kol gibi zarar aciklarken bu dersaneci toplamaya basladi biz anlam veremedik sirket aciklama yapmadi...yabanciyi bile biktirdilar hissede yabanci yatirimci kalmadi...burada bilincli bir durum var..bu hisseyi toplayan dersaneci ve tayfasinin cibiliyeti incelenmeli telefon kayitlari vs..yatirimci iliskilerindeki personel dahil...birileri bir anda koseyi dondu burada donen ky degil...hisse biraz gevsemeye basladi hemen pesine rezerv artti haberi...mali yikacaklar ama nasil yikacaklar ugrasiyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    ....Ne güzel dünya değil mi!? Pardon borsa... Zamanın da kelepir fiyat dan satmışız...

Kulakları çınlasın ilk sonli farketmişti, Şahinkaya nın hisse topladığı detayını... Şirketin yaklaşık %6 sını 2.5 - 6 tl aralığında toplamıştı zaten..

Varın siz hesaplayın maliyetlerini...
    Çınladı herhalde, birkaç aydır bakmadığım topiğe bakayım dedim tevafuk olmuş Ben 3.20 lerde mahkemenin ilk aşamasını kaybedince kozal ları satıp buna geçmiştim 2019 şubat civarı olması lazım. İlk zamanlar az kovalamaya çalışmadılar, eski yazılar duruyordur ki sonra 2.30 lara kadar düştü. Yaklaşık 1 yıl tutarak 2020 şubat 15-16 larda sattım. Daha fazlasını bekliyordum(malı dağıtmadıklarından) ama bu kadar beklemiyordum tabi ve risk almak istememiştim. Allah bereket versin.
    Bu yazan vatandaş ama art niyetli ama kısmetsizliğinden hep algısal yazdı.
    Mahkeme olayında fiyat bu kadar uçmamıştı ve adamın sıradan dersaneci(aslında özel okul) olmadığını, üzerine inşaat işleri de olduğunu ve hisseyi topladığı paraları(8₺ den 30m lot 250m civarıdır en fazla) çıkaracak kapasitesi olduğunu da, ama ilişkisiz bu tarağın altına kimsenin yatamayacağını da yazmıştım. Hemen hemen aynı dönemlerde bulaştığım aksen i de hala taşıyorum, onda da iyi kârda sayılırım ama bununla kıyaslanamaz tabi. Zamanında arada pair yapmışlığım var. O hala 7 civarı, bunun geldiği durum ortada. Şimdi 3 yıl bekledim, yarın vedalaşsam ve uçsa sonra hergün topiğinde - birilerinin etkilenme ihtimalini bile bile - kaydıracak mıyım? Kısmet değilmiş der kârda oturma ve beklentilerime bağlı kalma becerimi geliştirmeye çalışırdım. Benzer zamanlarda 60 kuruşlardan hlgyo da vardı ama 1 TL civarları sattık, ağlayalım mı şimdi
    Velhasıl 15-16 larda vedalaştıktan sonra elimi sürmedim, 10m ons da açıklasa bu saatten sonra zaten sürmem ama nereye gideceğini kim bilebilir? Balonsa yeterli kumarbazı yakaladıklarında çakarlar, değilse altını doldurdukça yavaş yavaş yedirirler..
    Bol ve bereketli kazançlar cümleten..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 798/924 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •