Sayfa 799/924 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ben buradan ky icin sunu soyluyorum yillardir afrikada fosfat yatirimi yapacagiz diye bizi uyutan beni 10 yil uyuttu...bu yonetime inanmayin soyut rezerv haberlerine inanip hisseye kardes olmayin...fabrika kurulur kar gelir o zaman bakilir gozu kapali hisse almayin....kozal her anlamda ucuz ama gitmiyor burada bu sirketin bir kelimesi ile madur olmayin...rezerv soylemi ucu acik bir soylem yatirimci avlamak icin...bu cakal dersanecinin ekmegine yag surmeyin mali yikamasin hayal satiyor kendince..sıkıstikca rezerv artti de gec ne guzel...bu dersanecinin kolu cok uzun belli %45 yabancinin bulundugu hisseden yabanciyi el cektirdi ...suan halka acik oran olan %25 in %9 una sahip dersaneci cok tehlikeli ky icin...kurumsallik gitti kisaca bu sirkette..bir nevi patron sirketi gibi dusunun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    6 milyar dolarlık altın varsa dolar üzde 50 değer kaybetmeliBir nevi cari açık azalır
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    6 milyar dolarlık altın varsa dolar üzde 50 değer kaybetmeliBir nevi cari açık azalır
    Dogal gaz rezervi gibi ucu acik..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    çok bilenler her zaman olmuşacaba şimdi de aynı fikirdeler mi?2 den 16 ya gelmiş vay be şimdi de 51.65
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...15319&page=739
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Dogal gaz rezervi gibi ucu acik..
    1 2 ay içinde 120 yi görebilir 1 sene içinde 200 u de görebilir. Yada 1 2 tavan da mali verebilirler. Simdi bugun ku haberi burada duymayan bilmeyen var mi? Gecen bunun haberini verdiler kap ta. Peki neden bugün neredeyse tüm yayın organlarindan yüksek sesle dile getirildi? Korktuğum tarafi burası. 1 ay sonra çıkıp rezerv güncellemesi yaptık 5molyon ons oldu denebilir. %50 sizi satıp ortak olduk denebilir. Neyse artık beni ilgilendirmiyor. Bu riske girmek için yeterince kazanç göremiyorum.daha az risk ile bekleyeceğim 2 3 hisse var nasilsa.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    1 2 ay içinde 120 yi görebilir 1 sene içinde 200 u de görebilir. Yada 1 2 tavan da mali verebilirler. Simdi bugun ku haberi burada duymayan bilmeyen var mi? Gecen bunun haberini verdiler kap ta. Peki neden bugün neredeyse tüm yayın organlarindan yüksek sesle dile getirildi? Korktuğum tarafi burası. 1 ay sonra çıkıp rezerv güncellemesi yaptık 5molyon ons oldu denebilir. %50 sizi satıp ortak olduk denebilir. Neyse artık beni ilgilendirmiyor. Bu riske girmek için yeterince kazanç göremiyorum.daha az risk ile bekleyeceğim 2 3 hisse var nasilsa.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fabrika parasini cikartirlar...endeks dun dususe gecmisti panik basladi bu cakallarda mali yikamadiklari icin...dun aksamleyin dunya saglik orgutu aciklama yapti mutasyona ugrayan virusun ciddi olmadigina dair sadece cabuk bulastigi soyleniyor somut veri yok diye...bugun borsanin artacagi belli idi...firsat bu firsat deyip haberi gonderdiler cunku endeks sallaniyor...endeks dusse idi rahat 100 bini boylardi..dusus dongusune yakalandin mi foya ortaya cikacak...bu adamlarin bir an once ky cekip mali yikmalari gerekiyor yoksa endeksin zulmune ugrayacaklar insallah ugrarlar...ben bilmiyorum bilen varsa paylassin degil turkiye dunyada 100 ton altin iceren maden sahasi var mi ..bakalim daha artar mi..

7. Ya madem riskli görüyor ve altarnatif hissede taşıyorsanız o zaman ne diye burda ha bire yazıp duruyorsunuz dolmuşdan inmişsiniz varın gidinin yolunuza uğurlar olsun, herkesin risk algısı , yatırım mantalitesi farklıdır burda neden zamanınızı harcıyorsunuz üzüldüm şimdi.

8.  Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    Ya madem riskli görüyor ve altarnatif hissede taşıyorsanız o zaman ne diye burda ha bire yazıp duruyorsunuz dolmuşdan inmişsiniz varın gidinin yolunuza uğurlar olsun, herkesin risk algısı , yatırım mantalitesi farklıdır burda neden zamanınızı harcıyorsunuz üzüldüm şimdi.

hay allah razı olsun senden hala konuşuyorlar rex bana da yazmış sanki ben yeni aldım hiseyi benim aldıgımda hisse osman balta genel müdürdü fosfat madeni konusu vardı ben sabrettim tam meyvesini alacakken hisseyi kötülüyorlar helede söz konusu altın madeni mevzusu varken

Sayfa 799/924 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •