Sayfa 830/924 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Güzel kardeşim burda kimse kağıt düşecek düşer dememişki.Geriye doğru inceledim. Kimisi beklentim yüksek demiş kimisi benim beklentimi aştı buralar pahalı demiş. Burası insanların birbirini gazlama yeri değilki. İnsanlar olumlu olumsuz görüş belirtebilir. Ozaman endeksin düşmesi veya yükselmesi yönünde anket yapılıyor endeks yükseldiğinde tüm düşmesi yönünde oy kullananlara spk ceza versin. Böyle saçma şey olurmu. Allah herkese idrak yeteneği vermiş. Kimse kimsenin yerine düşünmesin niyet okumasın. Beklentisi yukarı olanda yazsın, aşşağı olan da yazsın. Forum kimsenin babasının malı değil. Lütfen birbirinize sallamak yerine yükselmez diyen neden yükselmez diyor yükselecek diyen neden yükseleceğini düşünüyor bunun açıklamasını yapsın ki forumu okuyup istifade etmek isteyen insanlar da ona göre kendi kararını versin. Niyetiniz halis olsun birbirinizi karalamayın. Herkes bişeyler kazanma derdinde üç beş belki çoluğunun çocuğunun geleceği için yatırım. İnanın burda o sizin dediğiniz para babaları yoktur. Adam oturup forummu okuyacak. Hiç sanmıyorum.

çözüm?
    kritik kararları alırken forumlara uğramayın...
    biraz teknik biraz temel çalışın...
    kimse kimseyi bilmez tanımaz...
    biri ciddi bir yorum yapar sanki çok biliyormuş çok teknik gibi ama bi bakarsın tam tersi yanlış yönlendirme yapıyordur...
    o nedenle başkalarının fikirlerinden çabuk etkilenen arkadaşlar foruma çok uğramasın, başka çare yok..
    kesinlikle ytd..

3. 42 milyon lot işlem görmüş
    2.9 milyar TL işlem hacmi ile yüzde 10 tavan yapmış

Şimdiiiiii çok biliyorsunuz ya forumdakiler ben demeyeceğim sizi sınav yapıyorum !!!

Bunun anlamını açıklayın

4.  Alıntı Originally Posted by sorp Yazıyı Oku
    Piyasa değeri 3 milyar doları aşmış durumda..çıkacak rezerv 6 milyar dolar dendi ve bu rakkamin bürüt olduğu da söylendi yani herşey tahmini. .ama çok güzel bir gelişme ülkemizin toprakaltı zenginlikleri ekonomiye kazandırılacak sonuçta ülkemiz ve dolaysiyla bütün vatandaşlarının lehine ..NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    Bu gidisle o rezerv dahada artar merak etmeyin..sacma sapan bir fiyatlama var adam %9 payi kapmis nasilsa.kilciksiz 100 ton altin bugun cikmis gibi hisse fiyatliyor....buradan fabrika parasi cikar pesine bir bedelli olur...hisse ne kadar cikarsa bedelli o kadar cazip olur...burada 3-5 kucuk yatirimci para kazandigini saniyor kazaniyorda sonuc buyuk pasta kimin...dersaneci bu anlamda sansli...yeni madencimiz...ytd

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,447
    Blog Entries
    3

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu gidisle o rezerv dahada artar merak etmeyin..sacma sapan bir fiyatlama var adam %9 payi kapmis nasilsa.kilciksiz 100 ton altin bugun cikmis gibi hisse fiyatliyor....buradan fabrika parasi cikar pesine bir bedelli olur...hisse ne kadar cikarsa bedelli o kadar cazip olur...burada 3-5 kucuk yatirimci para kazandigini saniyor kazaniyorda sonuc buyuk pasta kimin...dersaneci bu anlamda sansli...yeni madencimiz...ytd
    REX bursalıdan ne alıp veremediğin var adamın yerinde sen olsaydın bizde senin gibi konuşsaydık hiç yakışı kalırda

bu rex denilen kişi neden buraya gelip kötüleyip durur ki?
    yönetim bunu görmüyor mu?
    istemeyen almayan gelmez, gelip kötülemek moda mı oldu?
    zaten her konuya bir yazı bırakıp gidiyor..amacı başka belli..
    hatırı sayılır kişiler varsa yönetime deyiversin şunu yaww...
    ytd.

8. Hakikaten rex forumda çok eski olduğundan beri saygı gösteriyorum birşey demiyorum ama hakikaten sıktı artık tamam anladık dershaneci bilmem kim amca 6 liradan toplamış hisseyi önceden biliyorlarmış tamam anladık ya lütfen artık

Sayfa 830/924 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •