Sayfa 838/924 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Dün arkadaşın biri akd atmıştı tes ederim yine atarsa seviniriz

Alıcılar ve Maliyetleri

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

2.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Dün arkadaşın biri akd atmıştı tes ederim yine atarsa seviniriz

Satıcılar ve Maliyetleri.

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

İlk 5 alıcı satıcı

Tes kardeş

4.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku

Satıcılar ve Maliyetleri.

viop tarafında pasta varsa paylaşırsanız mutlu oluruz. Emeğinize sağlık.

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bedelli hic konusulmadi..kaynak ile ilgili birsey yok net..tahmini konusuyoruz yuksek bedelli yapar diye...asels ayrilma bosver macerayi...ben eski yatirimcisiyim suan yok bende...onu acik olmayan 3-4 yil sonraki hikaye icin yatirim yapamam...bilanco esas benim icin...ne kadar yillik altin cikarabilir ne olur maliyet vs.kabaca bilgi vermeye calistim... hisse fiyatlamasi100 ton altin kasada gibi...en az 15 yil bu surec...
    Üstat ben trade ediyorum biliyorsun. Baktım hisse hareketli. ASELSAN yatışa geçmiş. Canım sıkılmasın diye trade ettim 10 lot 10 lot ile. 42 TL kar yapmışım. : )) Bu saatten sonra büyük para bağlamak cesaret ister.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by kapital Yazıyı Oku
    viop tarafında pasta varsa paylaşırsanız mutlu oluruz. Emeğinize sağlık.

31.12 vade ( viop )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by b-y Yazıyı Oku

31.12 vade ( viop )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkürler çok hocam. Short tarafında pek ky yok, garan tek başına short açmış, aysonu vadesine 2 gün var, bakalım spek ne yapacak.

8. Kimse yilda ne kadar altin cikarabilir maliyeeti kari ne olabilir gubretasa ne kadar kar yansir ne zaman yansir bahsettigi yok ezbere gidiyor yatirimci...

Sayfa 838/924 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •