Sayfa 840/924 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by cokfakir Yazıyı Oku
    Biride çıkıp demiyoki aga sen hangi borsadan bahsediyosun gören derki bistte her hisse ederi neyse ordan işlem görüyo. Bu kağıt 500 lira olsa ne diyebilirsiniz hayır olamaz karlılığı bunu karşılamıyo altın rezervi bile bununla uyuşmuyomu diyeceksiniz. Çok takılmayın rakamlara pd ye dd ye fk ya. Burası kurtlar vadisi. Gideceğini düşünüyosan hikayeside varsa beklerimde diyosan yapıştır geç. Kağıt buralara gelirken bırakın 76 yı 20 yi geçmez ederi 5 lira diyenler yokmuydu. Vardı. Dikkat edin kimse grafik paylaşmıyo çünkü teknikle şuan bi işi yok kağıdın. Kağıdı götürenler ulan bu kağıt tepe noktasına geldi günlükte sat veriyo biz bunu götürmeyelimmi diyecek. Benim kağıttan tek beklentim yükseltebilecekleri kadar yükseltip bedelli yapmaları. Onun dışında ne rezervi ne onsu ne maliyetleri beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Emin olun kağıdı taşıyan kalınları da ilgilendirmiyodur.
    gerçekten bu kağıdın ne kadar olacagını kim bilebilir bakon hesaplamalara 24 milyar TL ee aermayeye bölersek 60 70 filan rakamı neye belirlediniz ? Bugüne göre ? Altın ne zaman cıkacak en az 2 yıl sonra cıkarılmaya başlanacak 10 15 yıl cıkacak. Nir de böyle hesaplayın bakalım ne cıkacak .Ortalama yıllık sadece dolar %10 yükselir mi ? En kötü ihtimal , siyasi durumlar olursa ne olacagını yazmıyorum.Peki altın ? En güvenilir limanlardan . Şimdi 2 5 10 yıl hesaplayın görelim . Altının fiyatının ons ve dolar ile belirlendiği bir dünyada bugünün TL hesabıyla heaap yapılması ne kadar doğru veya farzedelim ben de yatırım yapıyorum . Şimdi böyle bir şirkee yatırım yapmanın yanlış tarafı var mı ? 3 5 yıl sonra sen 500 normal dersin ben razı olmam . Satana da neden sattın denmez tabi herkesin heaabı kendine...

2. bazıları sanki sadece gubrf artmış gibi davranıyor, yazıyor çiziyor.. halbuki gübrf' son 1 senede sert bir şekilde fiyat artışı olsa da bir hikayesi var..bir de orta ölçekli olup ta özellikle bedelsiz grubunda yer alan birçok kağıtın çılgın yükselişleri var onların da pd, fk rakamları fezada.. ne hikmetse bu kağıtlara kimse birşey demiyor.bana göre çöp kategorisindeki kağıtları saymıyorum bile ytd.

3. Bu kadar olumsuz yazıya güzel cevap veriyor,

4. Şu olumsuzluk eken şerifler nerededir. Burada hisse pazarlanıyor ya da alım fırsatı doğurmak için birileri varsa paranın kazanılması için her şeyini verecekleri aşikar. Lafı kimler üzerine alırlarsa ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Altın çıkaracak/çıkarmayacak ilgilenmiyorum tadını çıkarın yükselişin kaç gündür yükselişte nerde alırsan kazandırıyor yatırımcısına daha ne olsun ,hayatımda kazandığım en güzel para 3-4 hisselerden biri diyebilirim çok az maliyetle büyük kazanç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

6. vay be bu pıyasa ne adi nerdeyse koskoca kozalı gececek gelde temel analıze ınan spekulatıf dalıp cıkcansın

dersanecinin kar ı 2 milyarı geçti,vay bee.,,helal olsun adama.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. İlginç bi şekilde dolarizasyona döndü düşse de cıksa da millet alıyor deli gibi

Sayfa 840/924 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •