Sayfa 847/924 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Çoluk çocukla uşraşıyoz bende osman bey diye cevap veriyorum. Güzel kardeşim işine bak. Hisse ile ilgili bilgin öngörün varsa yaz. Yoksa burda gelip sağa sola salça olup iftira atma. Ayıptır yaptığın

2.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    Rex sen hala almamışa benziyon anlaşılan
    Herkesin bir yatirim anlayisi var...ben spekulasyon iceren hareketlerden uzak duruyorum param kiymetli...önunu gormeden is yapmak tarzim degil...

3.  Alıntı Originally Posted by İnternational Yazıyı Oku
    Yine tavan olursa 4.2 Milyar USD değerine gelecek. Bundan sonraki her tavanında değeri yaklaşık 400 milyon USD artıyor. Bugün de dahil 3 kez daha tavan olursa şirketin değeri Salı günü 5 Milyar USD'ı aşacak. YTD
    Eski alıp taşıyanlara değil sözüm yeni pozisyona girecekler için ciddi riskli, stop seviyenizi belirlemeden iş yapmayın. Üstteki paylaşım hangi değerlerde olduğumuzu hatırlatmak içindir. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    hani ky eline verilecekti her halde hisse aldın
     Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    Rex sen hala almamışa benziyon anlaşılan
     Alıntı Originally Posted by cokfakir Yazıyı Oku
    Bakılsın hele osman bey ben ky nin eline verecekler diye bişey dediysem eğer çıkar herkesten özür dilerim. Lakin sende geçmişe dön bak öyle bir şey dememişsem sen de özür dileme erdemini gösterirsin umarım
     Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    yarın bazıları gibi sende alırsın kardeşim
    😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

5. Talep ve para her şeyi boşa cıkarıyor her fikre saygılı olmak lazım . Hesap olayında cogu arkadaşa katılmıyorum ne deniyor en az 2 yıl . Tutmuş hesapta 24 milyar tl filan ... Arkadaş bu altın fiyatı ons x dolar 2 4 8 yıl sonra hesaplayamazsınız . Doların ne olacağını öngöremezsiniz Türkiye gibi bir ülkede . Rakamın nereye gidecegini bilemezsiniz ... Bilmem anlatabiliyor muyum ? Günlükçüleri cık gerisi alıp kumbaraya atıyor. Düşse de alsak diyen cok ... 1 ay için alıyorsan başka ama 2 3 6 yıl alıyorsan bambaşka ...ytd

6. BEN VARIM DİYE MANİPÜLATÖR YAKLAŞAMIYOR'

Peki Şahinkaya bundan sonra ne yapacak? Gübretaş hisselerini satmayacağını, hisseleri şirketten kar payı almak için aldığını belirten Şahinkaya "Para, milyarderlik önemli değil. Ben sadece o şirketin ortağıyım. Temettü almak için yatırım yaptım. Bundan sonra da hisse satmayacağız. Kar payı alacağız. Devletin güzide kurumu ile ortak oldum. Allah bunu nasip etti. Bu bana yeter. Ben burada oldukça da küçük yatırımcı için de iyi oluyor. Çünkü manipülatörler ben burada olduğum için korkuyorlar gelmiyorlar. Her piyasa düzeltme ister ancak hissenin daha istikrarlı olmasını da sağlıyoruz" diye konuştu.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alımlarla başlaması yapması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +3,99 ortalama tahmin ise +3,95 puan oldu.
    Foreks'in 25 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +8,99 puan olurken, en düşük beklenti ise -0,74 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 25 analistin 24'ü pozitif, 1'i ise negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST 100 Endeksi, dün günü 20,22 puan artışla 1479,91 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Medyan : +3,99
    Ortalama : +3,95
    Maksimum : +8,99
    Minimum : -0,74
    Katılımcı: 25[(+)24(-)1]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(31/12/2020 - 09:17:20)

8.  Alıntı Originally Posted by Mustafabasaran Yazıyı Oku
    BEN VARIM DİYE MANİPÜLATÖR YAKLAŞAMIYOR'

Peki Şahinkaya bundan sonra ne yapacak? Gübretaş hisselerini satmayacağını, hisseleri şirketten kar payı almak için aldığını belirten Şahinkaya "Para, milyarderlik önemli değil. Ben sadece o şirketin ortağıyım. Temettü almak için yatırım yaptım. Bundan sonra da hisse satmayacağız. Kar payı alacağız. Devletin güzide kurumu ile ortak oldum. Allah bunu nasip etti. Bu bana yeter. Ben burada oldukça da küçük yatırımcı için de iyi oluyor. Çünkü manipülatörler ben burada olduğum için korkuyorlar gelmiyorlar. Her piyasa düzeltme ister ancak hissenin daha istikrarlı olmasını da sağlıyoruz" diye konuştu.
    Sezgin Baran Korkmaz da Karslı hayırsever iş adamıydı. Bugün yeni pozisyonumu açtım. Yolum açık olsun kazancım bol olsun.
    İ

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

Sayfa 847/924 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •