Sayfa 857/925 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam dumen olmaz olur mu hisse 2 tl den 15 tl ye yukseliyor arada kupu dolduran biri var ne burut takas ne sirket aciklamasi hicbirsey yok.sonra yillarca bekledigimiz mahkeme sonuclaniyor tesadufe bak...ben bir ara hisse 9 tl den 2 tl ye gelince herhalde sirket batiyor diye dusunmustum kol gibi zarar geliyordu kol gibi bedelli aciklama ihtimali vardi...dersanecide masumhane aciklama yapmis yersen...kimse durup dururken milyonlari biryere yatirmaz...
    REX senin sıkıntını şimdi cözdüm ben bir ara hisse 9 tl den 2 tl ye gelince herhalde sirket batiyor diye dusunmustum kol gibi zarar geliyordu kol gibi bedelli aciklama ihtimali vardi... evet o zaman hisse elinde kalanlardan birisi bendim ben hisseye o zaman inandım o dönemlerde her sattığım hisse fırlıyordu yukarı bende uzuncu olmaya karar verdim herhalde sattın kurtuldun hisseden sence kar etmiştin ben ise zarardaydım şimdi şekil değişti yarın ne olacağı bellideğil ben yine uzun takılacağım bu ara allahtan dilerim paraya ihtiyacım olmazda satmam

2.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    REX senin sıkıntını şimdi cözdüm ben bir ara hisse 9 tl den 2 tl ye gelince herhalde sirket batiyor diye dusunmustum kol gibi zarar geliyordu kol gibi bedelli aciklama ihtimali vardi... evet o zaman hisse elinde kalanlardan birisi bendim ben hisseye o zaman inandım o dönemlerde her sattığım hisse fırlıyordu yukarı bende uzuncu olmaya karar verdim herhalde sattın kurtuldun hisseden sence kar etmiştin ben ise zarardaydım şimdi şekil değişti yarın ne olacağı bellideğil ben yine uzun takılacağım bu ara allahtan dilerim paraya ihtiyacım olmazda satmam
    Hocam senin zarar etmen kar etmen beni hic ilgilendirmiyor...hatta sonradan atlayan dersaneci degil yillarca beklemis bir ky para kazanmasi beni daha memnun eder...ben paraya tapan biri degilim iyi kotu borsadan yine para kazaniyorum ama dolap dondugu cok acik bunu bir inceleseler icinden neler cikar insallah o gunleri goruruz benim temennim o...

3. Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

4. Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Daha önce bu tür haberleri duymustum hatta bursada yaşayan bir çok insandan duymustum şehir efsanesinden forumlarda vs vs
    Şimdi asıl bu hisseyi kaçtan satacaklar
    3 haneleri beklediklerinden eminim 100mü 150 mi kaçta satış yapacaklar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Çevrilen oyunları anlatmış işte Zaten tahtacının temele göre aldığını falan düşünen varsa hala kaybetsin borsada biraz da gözü açık olmak lazım.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.
    Aslında dünya konjonktüründe tarım,gübre,paha biçilmez kaftan
    Ama geçmiş yıllara göz attığımızda fiyat olarak ucuz kaldığını hemfikirdik yıl bazında %100-200 prim yapsa bu derece risk teşkil etmezdi 2020 yıl %870 prim yapınca göze batıyor buda soru işaretleri bırakıyor şuan forumda birileri 150 olacak 200 tl olacak derse birşey diyemem 50 düşecek derse yine diyemem şuan tamamen spek kalmıs ,,yıldız pazarında olmasa belkide 20 tavan yapabilirdi çünkü ortada sanal bir hikaye var. Neden sanal diyorum bu ülkede herşey yapılıyor ama sanal ortada birşey yok...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

7.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    eyvah eyvah desene bak neler olmuş ne yapıcaz şimdi elimizde kaldı hisseler istersen sana satabilirim hisseleri kaçtan alırsın
    çok komikler yahu 60 larda da böyle diyorlardı 😃

8. EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş.
    Sermaye 10000000.00
    Piyasa Değeri
    Döviz Varlıkları (TL) 161.069.171 0
    Döviz Yükümlülükleri (TL) 68.381.006 0
    Net Döviz Pozisyonu (TL) (30.09.2020) 92.688.165 0
    Türev Enstrümanlar Net Pozisy
    fiat 145 tl
    allah aşkına çok bilen arkadaşlar bu verilere göre gübrf bu şirketten daha kötü durum damı size soruyorum
    gübrf 86 tl oda daha yeni cıktı bu fiyata

Sayfa 857/925 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •