Sayfa 874/924 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. bana biri açıklasın borsa düşerken düşüyor yükselirken daha çok düşüyor nedir bunun sırrı

2. eggub de 80 milyon 9 aylık kâr geldi yıl sonu 100 gelirse 10milyon hisseye bölündüğünde hisse başı 10 tl düşüyor şirketin özvarlıklarıda hisseye bölündüğünde 28 tl ediyor. şu anda pahalı ama 130-150 tllerde ederi var bana göre. hisse toplu. patronlarda 5.500 000 hisse var sermaye küçük 10 milyon ..halka açık olan %45 de toplanmışsa bu fiyat hareketlerinin amacı belli zaten.

3. Gübre tamamen altın beklentili duruma geçti. belirsizlikler var .ne zaman kaç maliyetli çıkacak falan gibi.erken seçim olurmu.ve abd türkiye ilişkileri halkbank davası gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    Gübre tamamen altın beklentili duruma geçti. belirsizlikler var .ne zaman kaç maliyetli çıkacak falan gibi.erken seçim olurmu.ve abd türkiye ilişkileri halkbank davası gibi...
    adımın yanına finans ekle malum kanalda üyeol canlı analizleie seans öncesi

5. 73 üstü atarsa alirim

6. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. herkes para kazanıyor .biz kaybediyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by fb1907 Yazıyı Oku
    bana biri açıklasın borsa düşerken düşüyor yükselirken daha çok düşüyor nedir bunun sırrı
    Nakit yapmak için yukardan satmak, daha aşağıdan yerine koymak, enflasyon ve faizden daha fazla getiri elde etmek için olabilir zannımca.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

Sayfa 874/924 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •