Sayfa 884/924 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    Bende geldim artık, borçları azalmış, öz sermayesi artmış. Daha ne...

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hoş geldin

2.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    hoş geldin
    Hoşbulduk birader, emin ol bizden çoğu vardır bu hissede, belli bir fiyata gelmiş aşağısı olmayan, uzun vadeli yatırımcı hissesi bana göre, beklentisi,yüksek potansiyeli olan bir hisse. Ağlayan sızlayan çok bu ara, kendileri bilir. Mayıs ayı yakındır.

3. Tahtacimiz mal topluyor, gecen gun gelen halka arzla topladigi mallarin bir kismini karincalarin ustune basti, onlarda anladilar ki tahta sahipsiz degil geri bastilar. Ama uzulmeyin bizdeki uc bes adet mala karsilik tahtacida milyonlarca lot var... hangimiz daha buyuk zarardayiz hangimize daha cok dokunacak... oyle de boyle de 100 ustune pasa pasa gelecekler...

Yatirim Tavsiyesi Degil Sahsi Gorusumdur...

4.  Alıntı Originally Posted by kor_balta Yazıyı Oku
    Tahtacimiz mal topluyor, gecen gun gelen halka arzla topladigi mallarin bir kismini karincalarin ustune basti, onlarda anladilar ki tahta sahipsiz degil geri bastilar. Ama uzulmeyin bizdeki uc bes adet mala karsilik tahtacida milyonlarca lot var... hangimiz daha buyuk zarardayiz hangimize daha cok dokunacak... oyle de boyle de 100 ustune pasa pasa gelecekler...

Yatirim Tavsiyesi Degil Sahsi Gorusumdur...
    Dediğin gibi tahtacı düşünsün... Tarımın önemini, olmazsa olmazını, insanlar daha kavrayabilmiş değil. Çok bekletmeden 100 üstü yapıcaktır, bende öyle düşünüyorum.Keşke bu fiyatlardan alsaydım dediğimiz hisseler gibi olcak.

5. 90 ve üzerine atınca o zaman görürsün ne cakallar cıkacak bu topikte

6. Ne dövdüler bizim tahtacıyı ya bizde kağıtta tahtacı var diye izliyoruz meğersem bizim ki anca aşağı baskılamayı biliyor

7. Tahtacı aşağıda 40 lar var oraya kadar gitsene hiç yaşanmamış sayalım bu olayları 😂

Sayfa 884/924 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •