Sayfa 891/924 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yutub kanallarında gübretaş dan bahsedip duruyorlar yeni madende altın fışkırıyor diye doğruluk payı nedir bilen var mı
    Youtube'dan izlemedim ama doğru, KAP gelir yakında, sonra tutabilene aşk olsun.

2. *uçacak kaçacak denenden uzak durmakta fayda var
    *çok fazla yükselenden uzak durmakta fayda var

geçen sene(2020) aralıkta 80 lerden alan hala zararda...sattıysa da satmadıysa da.1 yıldan fazla geçti.o zamanlar da birileri hisse bin lira olacak diyordu.enflasyon-dolar-altın hesabına göre zarar ortada.birileri ucuzdan aldığını satacaktı.müşteri lazımdı.KY hemen devreye girdi.tweetr üstadları youtube heryerden verdiler gazı.sonra ne oldu hisseyi allak bullak ettiler.3 gün üst üste taban yedi hisse.sonra yine bir ümit verdiler hisseyi 80 lere taşıdılar.ha gitti gidecek dendi.sonrası malum.1 yıldan fazladır hisse yerinde sayıyor.KY hisse taşımaya mahkum edildi.son zamanlarda tekrar grafikler arttı.yok flama yok üçgen yok uçacak .ne odu 2 haftadır yerinde sayıyor.
    bir de tweetr üstadı vardı.3 sene bekleyecek var mı diyordu.uçacakmış.sonra bu hüstad dedi ki ben KOZAL A geçtim.daha avantajlıymış hey Allahım.neyse burası borsa..kimse kimseye inanmasın.ister kendine üstad densin ister 100 bin takipçisi olsun.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

" Gübretaş, Söğüt'teki altın madeni için devletten teşvik aldı. Ocağa 4,6 milyar TL yatırım yapılacak. "

https://www.borsagundem.com/haber/al...tesvik/1639262
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. 79 tl ye alış girdim bakalım gelirse nasibimiz deriz.

Bol kazançlar.
    Hayat öğrencisi.

5. Sessizlik iyidir. Fırtına öncesi sesslzliği.
    Hayat öğrencisi.

83.65 geçildi ancak tekrar 81.10 seviyesine dönmesi senedi daha dikkat çekici hale getirebilir.. ( kırmamak şartı ile)
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Hıyar son 1 senede 1 TL den 5 TL ye gitti.

Bunun ise kafayı kaldırma niyeti yok, az karla satıyorum.

Bundan cacık dahi olmaz.

Yüksek maliyetlilere sabırlar diliyorum.
    Hayat öğrencisi.

Sayfa 891/924 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •