Sayfa 893/924 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Milletin anasını bellediler avodda 13 tl ver milletin eline 4 tl ye indir kağıdı 4 tl den bedelli böl olmazmı geleceğin dolandırıcı madeni doğru.ytd.değildir

6 milyar dolarlık altın onsu rezervi var,,piyasa değeri 1.9 milyar dolar.
    Gübre hariç.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. GÜBRETAŞ’ta “pahalı üretiliyor” denilerek gübre üretimi durduruldu, bunun yerine Mehmet Cengiz’den gübre alındı
    https://www.milligazete.com.tr/haber...et-cengize-kos

4. Rus gübresi için çağrı
    Milli Savunma Bakanı Akar, 1 Ağustos'tan bu yana 51 geminin yola çıktığını belirterek, "656 bin 349 ton tahıl sevkiyatı gerçekleştirildi" dedi. BM Genel Sekreteri Guterres ise benzer bir iş birliğinin Rus gübresi için düzenlenmesi gerektiğini belirtti.
    https://www.dunya.com/gundem/rus-gub...-haberi-666809
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Rus gübresi için çağrı
    Milli Savunma Bakanı Akar, 1 Ağustos'tan bu yana 51 geminin yola çıktığını belirterek, "656 bin 349 ton tahıl sevkiyatı gerçekleştirildi" dedi. BM Genel Sekreteri Guterres ise benzer bir iş birliğinin Rus gübresi için düzenlenmesi gerektiğini belirtti.
    https://www.dunya.com/gundem/rus-gub...-haberi-666809
    İlginç gelişmeler...Bu durumu bahane edip ,Hisseyi çökertip, Şirkete de çökebilirler..!!
    Takibe aldım..
    90 TL aşağısı bana uyar.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    İlginç gelişmeler...Bu durumu bahane edip ,Hisseyi çökertip, Şirkete de çökebilirler..!!
    Takibe aldım..
    90 TL aşağısı bana uyar.
    Bilanço çok kötü,,yarın düşüş yer gibi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bilanço çok kötü,,yarın düşüş yer gibi.
    Haramzadelerin başında,- içinde olduğu şirketten,ne bekliyorsunuz ki.?
    Altın fiyatlarınin zirve yaptığı bir dönemde, Koza altın şirketine,Bilançosuna, fiyatına bak..
    Biraz daha uğraşsalar sermayeyi kediye yükleyecekler..!!

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Takibe aldım..
    90 TL aşağısı bana uyar.
    Başarılısınız. Kararlı bir şekilde birilerinin satmasını ister haliniz var. Bu gün gedik yatırımın yorumlarını da okuyunca sattım fakat üzerinde temettü var.Rusyadan bedava gaz aldığımız gibi gübrede alacakmışız gibi yapıyorsunuz.Beni etkilediğiniz gibi bir başkalarını da etkileyebilirsiniz. Lütfen yorum yaparken hassas olun...

Sayfa 893/924 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •