Sayfa 899/925 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909 ... SonSon
Arama sonucu : 7393 madde; 7,185 - 7,192 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ohoo 10 yıl 15 yıl gerilere gidip perde arkasında yakınmalar dövünmeler , ön planda kötülemeler başlamışsa hisse daha yolun başında üzerine binebilmiş ky yok demektir , egeene, sasaya benzetiyorum, daha bu yakınmalar çok olacaktır ileride

2.  Alıntı Originally Posted by alimurat Yazıyı Oku
    Ohoo 10 yıl 15 yıl gerilere gidip perde arkasında yakınmalar dövünmeler , ön planda kötülemeler başlamışsa hisse daha yolun başında üzerine binebilmiş ky yok demektir , egeene, sasaya benzetiyorum, daha bu yakınmalar çok olacaktır ileride
    yaşanmıs gercek hikaye bu senin ne düşündüğünün bir önemi yok...şirket böyle bir şirket istersen ömür boyu tut hisseni....benim gibi burada çok madur olan var forum arka sayfalarını kurcalarsan görürsün...bol sans sana..borsa gubrf den ibaret değil yine para kazanıyoruz ama geçmişe dönük yasadıklarımızıda yazmamız lazım..

3. Yazın tabi canım ben yazmayın demedim, geçmişe takılırsanız geçmişte kalırsınız, borsa canlı bir varlık 10 yıl önceki 15 yıl önceki halimizden bizde eser var mı da şirkette olsun, cevabi zaten tavan olarak verdi hisse bugün

4. 109 tonluk altın rezervi gün yüzüne çıkıyor! İlk külçe Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan

https://www.gazetevatan.com/galeri/1...ndan-2079248/1

Reiz arkanda bir kere arkana yaslan keyfine bak

Belki ek rezerv de bulmuşlardır

2 yıldır oraları tarıyor olmalılar.

Bu yükselişler başka şeylerin işareti sanki

Yol daha yeni başlıyor çıkmasın arkadaşta ?

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

6. YAw bu SPK da değişik bir kafa var, manüplatif olarak bankalara günlerce tavan çektirildi, tek bir soru sorulmadığı gibi suçlular tespit edilip ceza almadılar bile, bir şirket 2 yıllık büyük bir yatırımın ve sabrın ilk meyvesini cumhur reis ile bir açılış yaparak yiyecek olmanın heyecanı ile bir tane tavan yapıyor. Çok görüyor soru soruyor. Senin soru sorman anlamsız zaten ben şirketin yerinde olsam hiçbir şey göndermem. Geçmiş KAP haberinde sonuncuda var zaten gelişmeyi haber etmiş bin kere mi edecek.

Bugün maden açılışıyla birlikte çıkış yaptı, yaptı. Daha da düşmeye başlarsa elimden çıkarırım, arkamı dönüp bakmam bile. Zaten şirketin f/k Allahu Ekber dağlarına çıkmış. Satar elimdeki Astor'a destek atarım ama siz bunu yatırım tavsiyesi olarak almayın, darılırım..

8. Aynen katılıyorum.

Sayfa 899/925 İlkİlk ... 399799849889897898899900901909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •