Sayfa 9/924 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 65 - 72 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Sayısalanaliz Yazıyı Oku
    Alışa 200-300 bin lotları girip birden siliyorlar evet....4.05-06 dan iyi satış yaptılar....ama bu ky işi değil...öğleden sonraki seans çok hareketli geçebilir...
    Hareketi tahmin etmişimde...yönü ters oldu))Çok zarar yazdı bu gidiş uzuna bağladık heralde....

2.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    Adamlar halka açık şirket yönettiklerinin bilincinde değil. Yapılacak tek şey mümkün olduğunca maliyet azaltmak. Ben 4,7 küsür maliyetteyim. 4 olunca almayı planlıyordum ama vazgeçtim. Çünkü bunun gözü daha aşağılarda. Zarrab davası kamu hisselerini çok hırpalayacak beklentisi ile sattıkça satıyorlar. Halk ve Ziraate gelmesi muhtemel ceza kamu maliyesinden çıkacak paradır. Bence bunun bu kadar düşüşünün arkasında bu neden var.
    Ortak dipsiz bir kuyuda nasıl maliyet düşürürsün?
    Bir kısım sattıklarımı 4 tl den alacaktım ve 40 seanslık süre vermiştim ama gübre denen bok çukuru bırak 40 seansı 10 seans bile dayanamadı şu an 4 tl den işlem görüyor.
    Kesinlikle 4 tl den almam şu an için. Hatta 1 tl olsa bile almam artık güvenim kalmadı bu hisseye.
    Bataklık gibi çekiyor içine. Sen alıyorsun o düşüyor.
    Şu an bunun yerine alınacak ve gelecekte iyi fiyata gelebilecek çok kağıt var onlara yöneldim.
    Bunu sadece ama sadece izliyorum. Almak satmak yok.

3. Hayırdır haber mi var sağlam duruyor

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sanırım 4,5-5,5 tl arası maliyetlenenleri dökmeye çalışıyorlar...yol yakınken inin der gibi...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sanırım 4,5-5,5 tl arası maliyetlenenleri dökmeye çalışıyorlar...yol yakınken inin der gibi...ytd
    Ortak thy 11 oldu
    gülermisin ağlarmısın. Darbede bile thy de iken inat edip satmamıştım 8,5 civarlarında hepsiyle vedalaşıp bu boktan hisseden almaya başlamıştım.
    Adamın soyadını tersten okusaydım bulaşılmayacak bir hisse olduğunu anlardım ama çok geç

Küçük yatırımcının üstüne binip kırbaç vuran yöneticiler. Temsili.

6. Satmak için salak bulamıyorlar

7. thyao spekülatif gidiyor bence...thyao rusya ile ilgili olumlu haberlerden çok etkileniyor...cb rusya görüşmesi vs. olumlu fiyatlanıyor...

8.  Alıntı Originally Posted by taner can Yazıyı Oku
    Satmak için salak bulamıyorlar
    satılacak bir durum yok ortak...bu fiyatlardan ky gelmez...adamlar ky gelisin diye uğraşmıyor ki mümkün olduğunca ky çıksın bir haber göndeririz sonrasında gelir derdinde...örneğin cemas hissesi...2-2,2 tl den işlem yapıyordum alıyordum satıyordum...hisse bir şekilde 1,3 tl lere kadar düştü..o fiyatlardan alayım mı almayayım mı derken hisse bir baktım 1,74...ben karar verene kadar 2 tl üzerine çıkacak zaten....bu işler hep böyledir...alınacak yerde alamazsın algı aldırmaz...20-25 tl den pahalı dediğim aselsn az kalsın 40 tl den alacaktım...biraz daha zorlasalar gaza gelecektim allahtan spek kısa kesti alamadım...gubrf ky yanaşamaz...bende para yok şu aralar yoksa gözü kapalı alırım...

Sayfa 9/924 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •