Sayfa 903/924 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Bu hafta bi hareket var. SPK bülten günü onay gelebilir gibi sanki. 220,3 üzeri kapatmalı ki çift tepe olup aşağı salmasın. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

2. 21 Haziran 2023 işlem gününde Bank of America’nın aldığı hisseler ve net alım tutarları;

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bist 100 de uzun vadeli yatırım yapmak isteniyorsa çok iyi şirket incelenmeli yoksa benim gibi madur olur...2010-2018 koca bir 8 yıl sonuç elde var sıfır....egeen-asels-ttrak-mrshal-froto-ccola-gubrf 2010 yılında belirlediğim hisselerdi....gözü kapalı hisse seçseydim şuan milyonerdim...biz gubrf yi seçtik hiç artmayanı....buda başarı...diğerleri hepsi 7-8 kat arttı...egeen 33 kat arttı...mrshal 11 kat arttı..bizim gubrf 2010 seviyesinin altında...bu çok sinir bozucu bir durum allaha havale ediyorum bu yönetimi...çok adi bir yönetim var bunlardan birşey çıkmaz...gitmelerini bekleyeceğiz...
    çok pahalıya patladı bu yazım tarih 22.11.2017...yedi sülalemi geçindirebilirdim...aynı lot ile seni yakalayamasamda üçte biri fiyatını yakalayacak hisseyi buldum spek....

4.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    çok pahalıya patladı bu yazım tarih 22.11.2017...yedi sülalemi geçindirebilirdim...aynı lot ile seni yakalayamasamda üçte biri fiyatını yakalayacak hisseyi buldum spek....
    hangisiymiş o?
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

5.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    hangisiymiş o?

sn deva siz hesap kitap yapan birisiniz gubrf o zaman deseydim siz hiç potansiyel yok diyebilirdiniz o yüzden diyeceğim hissede o tarz bilançoya bakarak bunda ne buldun diyebilirsiniz hisse biraz hareket etsin söylerim....

6. olsun 3-5 kuruş koyarız, yok olursa da olsun ;)
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

7.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    olsun 3-5 kuruş koyarız, yok olursa da olsun ;)
    size ben daha önce demiştim aslında...tabi nik değişince hatırlayamadınız...

Sayfa 903/924 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •