Sayfa 924/924 İlkİlk ... 424824874914922923924
Arama sonucu : 7392 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Gübrenin üstüne adeta ölü toprağı serpilmiş gibi...
    Son günlerde bir kıpraşma var ve hacim destekli...bi kanaat sahibi olma için erken diye düşünüyorum...

2. Olay var dediler geldik… kimsecikler yok mu???

3. Düzeltme mi yoksa artık film bitti mi?
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. hisse iran darbesinden sonra belini doğrultamadı.

5. Gübre bitmiş...ayağa kalkması çoooooooooooookkkkkkkkkk vakit alır...Taşıma maliyetine katlanılmaz...
    Öyle çok derdi varki çözülmesi aylar alır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    bu iş nasıl oluyor da bu zarar geliyor bazı sanayi şirkerleri yeniden değerleme ile enflasyon muhasebesinden çok olumlu etkileniyor özellikle duran varlıkları bol olanlar biz daha olumlu etkileniriz diye düşünüyordum kabaca ?? bilgi verecek olan var mı ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Gübretaş:

"Yönetim Kurulu’nun 2023 yılı kârının kullanım şekline dair 06/04/2024 tarihli kararı aşağıdaki gibidir;
    “Şirketimiz Türk Ticaret Kanunu hükümleri, Sermaye Piyasası Mevzuatı, Vergi Mevzuatı ve diğer ilgili
    mevzuat ile esas sözleşmemizin kar dağıtım ile ilgili maddeleri kapsamında hazırlanan kar dağıtım
    politikası çerçevesinde hissedarlarına kar payı dağıtımı yapmaktadır.
    Sermaye Piyasası Kurulu’ nun II-14.1 Sayılı “Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin
    Esaslar Tebliği†uyarınca hazırlanan ve Eren Bağımsız Denetim A.Ş. tarafından denetlenen
    01.01.2023-31.12.2023 hesap dönemine ait finansal tablolara göre ana ortaklığa isabet eden
    konsolide net zarar 417.275.408 TL olarak gerçekleşmiştir. Mevcut durumda yasal kayıtlara göre net
    dönem karı ise 913.184.616,31 TL’ dir.
    Yatırımlar sebebi ile artan likitide ihtiyacı ve şirketin finansal yapısının korunması gereklilikleri
    nedeniyle;
    -Kar dağıtımı yapılmaması,
    -Yasal kayıtlara göre elde edilecek net dönem karının tamamının olağanüstü yedeklere aktarılması,

hususlarının Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda hissedarların onayına sunulmasına karar verildi.’’
    Yönetim Kurulu’nun kar dağıtımına ilişkin kararı genel kurulun onayına sunuldu. Fiziki ve elektronik
    ortamda yapılan oylama sonucunda Yönetim Kurulu’nun 2023 yılı kârının kullanım şekline ilişkin
    kararı 2.804 ₺ itibari değerde olumsuz oya karşılık 259.576.848,384 ₺ itibari değerde oyla ve oy
    çokluğuyla tasdik edilmiştir."

Sayfa 924/924 İlkİlk ... 424824874914922923924

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •