Sayfa 862/924 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    OCAK bist için çok zor geçecek. Büyük ihtimalle dünya içinde. Bir düzeltme hızlı gelebilir %15-20 bir düşüş şaşırtıcı olmaz.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.
    Dün demiştim şimdi de bunun için uyarıyorum endekslerde büyük bir düzeltme havası yaratacaklar. Yurt dışı satış yemeye devam ediyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Dün demiştim şimdi de bunun için uyarıyorum endekslerde büyük bir düzeltme havası yaratacaklar. Yurt dışı satış yemeye devam ediyor.

9 milyon çıkış mevcut yatırım finans ağırlıklı satış yapmış ,taban gerektirecek bir mebla diil buda gösteriyorki spek düşmesinden yana kart kullanıyor yarın pozitif/negatif anlaşılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

3. selam arkadaşlar bazı arkadaşlar kağıt düşünce çok mutlu olmuş ben uzuncu olduğum için bu iniş cıkışlar beni etkilemez satanlar için sadece üzülürüm kimseyi etkilemek istemem balinalar bizim gibi küçük balıklarla oynuyorlar ben bu kağıdı yüzde 300 bedelsiz vermeden evvel aldım benle çok oynadılar 16.lardan 2.lere düşürdüler satmadım allah yardım ederse yani acil paraya ihtiyacım olmazsa madene kazma vurulmadan satmayı düşünmüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar bazı arkadaşlar kağıt düşünce çok mutlu olmuş ben uzuncu olduğum için bu iniş cıkışlar beni etkilemez satanlar için sadece üzülürüm kimseyi etkilemek istemem balinalar bizim gibi küçük balıklarla oynuyorlar ben bu kağıdı yüzde 300 bedelsiz vermeden evvel aldım benle çok oynadılar 16.lardan 2.lere düşürdüler satmadım allah yardım ederse yani acil paraya ihtiyacım olmazsa madene kazma vurulmadan satmayı düşünmüyorum
    Hocam zaten satma ama millete buradan aldırtacak yorum yazma. Bilgin eksik bunu bir dost tavsiyesi olarak söylüyorum. Ya temel ya teknik bi plan yapman lazım sen 16dan aldıysan %300 bedelsiz verdiyse 4 lira maliyetin var o dönemden bu güne büyük ihtimalle mevduat faizi ya da herhangi bir fonun daha yüksek getirisi vardır.

5. vix artı %12.. s&p dow satış ta. ...

6.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    9 milyon çıkış mevcut yatırım finans ağırlıklı satış yapmış ,taban gerektirecek bir mebla diil buda gösteriyorki spek düşmesinden yana kart kullanıyor yarın pozitif/negatif anlaşılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Akşam kapadım viop kontratlarda dipten 1500kontrat alıcı oldu ya satışı kapadı ya da alış yaptı ben benden büyük paranın olduğu yerde o paraya ters gitmem yarın belli eder ne yapacağını ama endeks fena salacak gibi.

7. [QUOTE=cokfakir;5055771]Ben o gün 88 den verdim kalanlarada bolşans dilerim diye yazdım. Ama yine bazı arkadaşlar laf söyledi yok onların adamıymışız yok olumsuz konuşuyomuşuz. Şuan taban olmuş diye yazmıyorum. Kağıt giderken akıl veren çok olur. Haddim değil ama çıkış yerinizi iyi belirlemeniz lazım.[/QUO
    senmi benmi haklı çıkacak ileride konuşuruz

8.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    vix artı %12.. s&p dow satış ta. ...
    Aynen ben gübre yerine endeksi shortladım 168.300 den. Getirisi aşağı yukarı aynı kontrat başına 3-4K gibi bir getiri bekliyorum ikisindende. Endeks seçmemin nedeni daha az volatil olması ve derinliğinin daha fazla olması.

Sayfa 862/924 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •