Sayfa 875/924 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Gübrecilerde keyifler yerinde mi buldunuz mu altınları??? Daha tahtacısı çıkmadı malları haberiniz olsun bugünler daha iyi günler ama bir tepe daha gösterecek gibi duruyor size orayı da kullanmazsanız çıkmak için sonrasında üzülmek maalesef hakkınız. Ne alırım ne satarım karımı ettim çıktım elinizdeki mala da hevesim yok elimde mal da yok grafiğe bakınca bir bakayım dedim foruma

KY sever bir dost

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Gübrecilerde keyifler yerinde mi buldunuz mu altınları??? Daha tahtacısı çıkmadı malları haberiniz olsun bugünler daha iyi günler ama bir tepe daha gösterecek gibi duruyor size orayı da kullanmazsanız çıkmak için sonrasında üzülmek maalesef hakkınız. Ne alırım ne satarım karımı ettim çıktım elinizdeki mala da hevesim yok elimde mal da yok grafiğe bakınca bir bakayım dedim foruma

KY sever bir dost

bizde o tepeyi bekliyoruz tahtacının eline verecez inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Gübrecilerde keyifler yerinde mi buldunuz mu altınları??? Daha tahtacısı çıkmadı malları haberiniz olsun bugünler daha iyi günler ama bir tepe daha gösterecek gibi duruyor size orayı da kullanmazsanız çıkmak için sonrasında üzülmek maalesef hakkınız. Ne alırım ne satarım karımı ettim çıktım elinizdeki mala da hevesim yok elimde mal da yok grafiğe bakınca bir bakayım dedim foruma

KY sever bir dost

anlaşıldı sen geldinya yarın cıkar inşaallah

4. GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    anlaşıldı sen geldinya yarın cıkar inşaallah
    88den beri tutuyorsun daha hala geldin ya çıkar diyorsun 84 SAT verdi dedim satsaydın %25 fazla hisse alma şansın olacaktı geri aldığında. Sen Kaybetmeye mahkumsun kardeşim yolunda devam

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.

5. Şirketimizin 28.01.2021 tarihli Yönetim Kurulu Kararı uyarınca, bağlı
    ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş.'nin sermayesinin 550.000 TL'den
    40.000.000 TL'ye yükseltilmesine karar verilmiştir.

6. [QUOTE=Dr.Trend;5116112]88den beri tutuyorsun daha hala geldin ya çıkar diyorsun 84 SAT verdi dedim satsaydın %25 fazla hisse alma şansın olacaktı geri aldığında. Sen Kaybetmeye mahkumsun kardeşim yolunda devam

Eğer ihtiyacınız olmayan şeyler satın alırsanız, çok geçmeden ihtiyacınız olan şeyleri satmak zorunda kalırsınız.[/QUO
    belki kısa vadede haklısın ben hep bugünkü senaryodan korktum 59 dan 69 çıkması gibi benim daha evvel hep sattığım hisseler fırladı bende alsattan vazgeçtim alsat yapabilene helal olsun

7.  Alıntı Originally Posted by Petrol Yazıyı Oku
    Şirketimizin 28.01.2021 tarihli Yönetim Kurulu Kararı uyarınca, bağlı
    ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş.'nin sermayesinin 550.000 TL'den
    40.000.000 TL'ye yükseltilmesine karar verilmiştir.
    arkadaşlar bu ne anlama geliyor sonuçta kendi sermayesini arttırmıyor bağlı şirket şirketine ait sermaye arrtırımı

8.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu ne anlama geliyor sonuçta kendi sermayesini arttırmıyor bağlı şirket şirketine ait sermaye arrtırımı
    altın madenini kendisi çıkaracağı anlamına geliyor

Sayfa 875/924 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •