Sayfa 829/924 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Bu günkü silkeleme Cuma kap tan önce alanları dökmek içindi yarından itibaren daha rahat devam edecektir 100 ton yada 140 ton altın garantisi varsa yolu cok uzun bence...

2. selam elinde malı olan arkadaşlar biz sağlam duralım kağıdın hikayesi çok büyük fakat uzun zamanı var benim beklentim çok yüksek aşağı yukarı sarkmalarda satmayı düşünmüyorum acil paraya ihtiyacım olmadığı süreçe ytd

3. bence güçleri yetmiyo alıcı iştahlandıkça satıcı daha çok iştaha geliyo. Birileri ısrarla bu fiyatlardan mal çıkıyo. Umarım daha iyi yerlere gelir

4. Bu hisse için olumsuzluk yazan kişilerden etkilendim ve sattım.Olumsuz yazanların tetikçi olduğunu düşünüyorum.Bu niyetle burada bulunan adi kişiler var ise sözüm onlaradır.Hissede pozisyonu olsun olmasın ne kadarda bizleri düşünüyorlar mış. Bende onlara ne dedğimi merak ediyor mı?
    Diyeceksiniz ki neden etkileniyorsun?Bu sitede iyi insanlar yok ise şu tetikçiler için bizi uyarsın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Dünyanin altini bulundu deniyor ama bir tane yabanci yatirimci uğramiyor ne tuhaf değil mi...bu yabanci göremiyor demek ki..yada çok farkli görüyor...
    global yatırım üzerinden mal toplanıyor bilginiz olsun
    ____________V_K____________

6. Piyasa değeri 3 milyar doları aşmış durumda..çıkacak rezerv 6 milyar dolar dendi ve bu rakkamin bürüt olduğu da söylendi yani herşey tahmini. .ama çok güzel bir gelişme ülkemizin toprakaltı zenginlikleri ekonomiye kazandırılacak sonuçta ülkemiz ve dolaysiyla bütün vatandaşlarının lehine ..NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

7.  Alıntı Originally Posted by kimyacı hasan Yazıyı Oku
    Bu hisse için olumsuzluk yazan kişilerden etkilendim ve sattım.Olumsuz yazanların tetikçi olduğunu düşünüyorum.Bu niyetle burada bulunan adi kişiler var ise sözüm onlaradır.Hissede pozisyonu olsun olmasın ne kadarda bizleri düşünüyorlar mış. Bende onlara ne dedğimi merak ediyor mı?
    Diyeceksiniz ki neden etkileniyorsun?Bu sitede iyi insanlar yok ise şu tetikçiler için bizi uyarsın...
    Hiç üşenme hepsinin ekran görüntüsü al SPK ya gönder kessinler 1 milyon ceza ben adam yerine koymadığım için uğraşmıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Hiç üşenme hepsinin ekran görüntüsü al SPK ya gönder kessinler 1 milyon ceza ben adam yerine koymadığım için uğraşmıyorum
    Düşünmüyor değilim fakat arkası gelmiyor.Bu adamlar konunuyor mu bilmiyorum.Başka bir zaman deneyeceğim.İşleri güçleri yokmuş gibi olumsuzluk saçmak için uğraşıyorlar. SPK ya açığa satışları gönderdim birileri ceza aldı. Asıl kişilerin ceza alıp almadığını bilmiyorum.

Sayfa 829/924 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •