Sayfa 647/924 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 7392 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    o değil de bu gidişle senin dediğin gibi olucak,seytan diyo yarin altinlarida bozdurup yatiriyim buraya...yiye yiye doymadi bu acikci tahta yapici...
    Bu şirketin dibi yok altınlarına yazık yastığının altında dursun derim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2008 krizinde ki dibi 1.20 seviyesindeymis ortak.
    nedendir bilmiyorum ama içgüdüsel olarak cok pozitif düşünuyorum bu hisse tekrar yeni bir zirve yapacak gibi hissediyorum.

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Valla ortak bize giren girdi çıkmıyo nedense yıldım umudumda yok ama umarım İnşaAllah dediğin gibi pozitf olurda kurtuluruz bu hisseden

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    kesinlikle doğru yorum. İşte bu üçkağıtçı din tüccarlarının şirketten temizlenmesi için bu iktidarın artık defedilmesi gerekiyor. Fetönün inine girilecekti güya fetönün bütün siyasi ayağı dışarıda. Ama millet İstanbul seçimlerinde bana umut verdi. AKP hızla eriyor millet nezdinde. Millet artık bu kadar haksızlık adaletsizlik yolsuzluk iş bilmezlik karşısında kayıtsız değil. Az kaldı inşallah dostum. Bize bu sıkıntıları yaşatanlar elbet misliyle karşılığını görecek. Sabır etmekten başka çaremiz yok.
    Dostum bizi Akp Mkp ilgilendirmiyor bizi ilgilendiren TKK daki yiyiciler... Kan emiciler... Basiretsiz beceriksiz memur takımı... Eyy tarım kredi yöneticileri ve GÜBRETAŞ yöneticileri bu şirket kara geçene kadar aldığınız maaşlar haram olsun

5.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Dostum bizi Akp Mkp ilgilendirmiyor bizi ilgilendiren TKK daki yiyiciler... Kan emiciler... Basiretsiz beceriksiz memur takımı... Eyy tarım kredi yöneticileri ve GÜBRETAŞ yöneticileri bu şirket kara geçene kadar aldığınız maaşlar haram olsun
    haram müslüman adamı korkutur. firavun tohumlarını değil.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

6.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Abilerim müdürü sıkıştırıp beni engelledi yeni hesabdan devam

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku

Katarlılarla kardeşlik bağlarının güçlendirilmesi derken Türkiye deki yatırımcıları yedik bitirdik şim katarlı kardeşlerini yemenin peşine düşmüş vampirler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku

Ortak twettarda müdürlere belki 2 yıldır yazıyorsun bu azmini takdir ediyorum ama bu müdürler hakikaten birer piyon. İktisatçı'nın dediği gibi asıl mevzu TKK nda yuvalanan yiyiciler. O kurumun temizlenmesi lazım ki Türk tarımı ayağa kalksın.

Sayfa 647/924 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •