Sayfa 668/924 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
    1 gün içinde sayfalarca yazıp, gelen bilanço ile ilgili bilgi ve yorum yapılmaması da ilginç olmuyormu.
    Telefonda karışık karışık rakamlar içinde neyin ne olduğunu anlayamadım. Küçük Yatırımcı sever bunca forumdaş dan biri rakamları ile yazıp yorumlayabilirmi

2. Bilanço gelmiş bilanço rakamları yorumlarsaniz çok sevinirim

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar kısaca yine bilançoyu iç etmişler ben şirketin bilerek zarar ettirildiğine inanıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Ayrıca şirketin zarar ettiğini yazdım 17 milyon civarı ha geöçen seneden büyük ilerleme var ozamanki zarar 38 miluon civarıydı aferin yönetime alkışşş

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kısaca yine bilançoyu iç etmişler ben şirketin bilerek zarar ettirildiğine inanıyorum

Bu konuda Size katılıyorum bilerek kar etmiş göstermiyorlar 100 milyon kar etse gübre fiyatları yüksek gübretaş kar ediyor diye ortalık karışır bagfas kar etmiş sektör aynı ... gübretaş biraz kamu kurumu gibi çalışıyor o yüzden giderler şişirilmiş gibi geldi... Bu yükselişin arkasında bilanço beklentisi olmadığı kesin... raziyi satsa bence 10 numara olur istenen verimi vermedi başka yeni yatırımlar yapılabilir ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Bu konuda Size katılıyorum bilerek kar etmiş göstermiyorlar 100 milyon kar etse gübre fiyatları yüksek gübretaş kar ediyor diye ortalık karışır bagfas kar etmiş sektör aynı ... gübretaş biraz kamu kurumu gibi çalışıyor o yüzden giderler şişirilmiş gibi geldi... Bu yükselişin arkasında bilanço beklentisi olmadığı kesin... raziyi satsa bence 10 numara olur istenen verimi vermedi başka yeni yatırımlar yapılabilir ytd

Razi in ne kadar önemli olduğunu bilmiyorsunuz üre fiyatları cıktığında senelik 6.7 yüzmilyon para geliyor temettüyle Raziyi satmazlar....

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Razi nin kapasite kullanım oranı çok düşük geldi yurt içi kapsite kullanım oranının yarısı ondan razi satılabilir dedim ..Aylık haftalık günlük grafiklerde sorun görünmüyor. Bakalım neyi fiyatliyor ytd
     Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Razi in ne kadar önemli olduğunu bilmiyorsunuz üre fiyatları cıktığında senelik 6.7 yüzmilyon para geliyor temettüyle Raziyi satmazlar....

8.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku

Ortak razi düzgün işletilirse dediğin doğru ama bu çapsızlara razi fazla geldi onunda içine ettiler raziden bile beklentiyi bitirdiler önceden öylemiydi Türkiye zarar yazsa nederdik razi var açığı kapatır kar bile yazar derdik ama şimdi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 668/924 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •