Special Days Image
Sayfa 722/924 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    sen bu kadar borsada olduğunu iddia ediyorsun olabilir boşa geçmiş ama.....ben olumsuzluk pompalamadım olan durumu yazdım... olumlu yazacak birşey yok halada yok....olmayan şeyi nasıl yazayım....hissenin bu fiyatlarda olmasını gerektirecek en ufak sebep yok....altın madeni ruhsatı yeterli değil....bana sebep söyle gaz verme....sen bilanço okumayı biliyormusun....yabancı yatırımcı neden uğramıyor....bunlara cevap ver.....sen düzgün yazardın hala diyorum baktım aselsn sayfasında saçmalıyorsun cevap yazdım....ben bu şirketin ciğerini biliyorum sen ister al ister alma beni hiç ilgilendirmez....ben burada eskilerden bazı arkadaşlara cevap yazmak için bilgi vermek için yazıyordum bunda ne olabilir....
    Ewet dedikleriniz doğru imzamı atarım lakin hakaret olmasın kastetdiğimiz şey bu yoksa herkes hür istediği fikrini açıklasın bizlerde yararlanıyoruz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ayrıca bu yükselişi ne maden nede başka birşey açıklayamaz sürekli zarar açıklayan bir şirket lakin şahsi düşüncemdir fosfat ile alakalı bir haber gelirse şaşırmam ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ayrıca bu yükselişi ne maden nede başka birşey açıklayamaz sürekli zarar açıklayan bir şirket lakin şahsi düşüncemdir fosfat ile alakalı bir haber gelirse şaşırmam ytd

ekrem bey eskiden bu şirket kar yazardı...şimdi kar yazamıyor...kredi bulsa nasıl ödeyecek...şu şartlarda fk bile belli değil...çakalın biri toplamış hisseyi fizana çıkarmış diye bence hayal kurmayın....eski gübretaş olsa tamam ama şuan bu yönetime bedava para verseler o yatırımları yapacak vizyon yok....sizde biliyorsunuz geldiklerinden beri bir olumlu birşey yaptılar mı yok....

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ayrıca bu yükselişi ne maden nede başka birşey açıklayamaz sürekli zarar açıklayan bir şirket lakin şahsi düşüncemdir fosfat ile alakalı bir haber gelirse şaşırmam ytd

maden hikayesi olabilirdi mal yıkmak için ama almak için kuyruğa giren yok o yüzden alıcı olmadığı için hisse düşmüyor....bu şekilde al gülüm ver gülüm....

5.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    sen bu kadar borsada olduğunu iddia ediyorsun olabilir boşa geçmiş ama.....ben olumsuzluk pompalamadım olan durumu yazdım... olumlu yazacak birşey yok halada yok....olmayan şeyi nasıl yazayım....hissenin bu fiyatlarda olmasını gerektirecek en ufak sebep yok....altın madeni ruhsatı yeterli değil....bana sebep söyle gaz verme....sen bilanço okumayı biliyormusun....yabancı yatırımcı neden uğramıyor....bunlara cevap ver.....sen düzgün yazardın hala diyorum baktım aselsn sayfasında saçmalıyorsun cevap yazdım....ben bu şirketin ciğerini biliyorum sen ister al ister alma beni hiç ilgilendirmez....ben burada eskilerden bazı arkadaşlara cevap yazmak için bilgi vermek için yazıyordum bunda ne olabilir....
    Eski ortak Bi beklenti var buraya kadar geldi fosfat olabilir Altın madeni şirket kurabilirler şirketin birmilyar borcu var bu şirket Razi çalışsa Türkiye tarafı iyi yönetilse sorun yaratmaz yabancı güzel Bi haberde 10.15 liradan bile maliyetlenir...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Eski ortak Bi beklenti var buraya kadar geldi fosfat olabilir Altın madeni şirket kurabilirler şirketin birmilyar borcu var bu şirket Razi çalışsa Türkiye tarafı iyi yönetilse sorun yaratmaz yabancı güzel Bi haberde 10.15 liradan bile maliyetlenir...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yusuf bey iranın durumu ortada...fosfat yatırımı bence zor....cengiz holding ciddi fosfat entegre tesisi kurdu yurt içinde....bu konuda tren kaçmış görünüyor....altın madeni işine gelince herşey güzel ama bir tane ocak....bir ocak ile harikalar beklemek hayal....bu işle uğraşan şirketlerin birçok ocağı var....ortaklık kurulması demek kasadan para çıkması demek....bence şuan kasa küçük yatırımcı bu hissede.....bedelli sermaye artırımı ile olabilir neden olmasın....en iyi yapacağı şey kiralamak....kiralama nasıl olur tesis kurulur ondan sonra....ortada bir şirket yoksa burayı işletmek için kimle kiralama sözleşmesi yapacaksın....aynı kozaa ile yaşanan durum olur....kozaa işletmedi yıllardır sonu gübretaş işletmiyorsun o zaman ver geri ruhsatımı dedi....önce burada işletme kuracak şirket lazım...şuan ülkede yatırım lafı pek duyulmuyor....en yakın yerli araba söylendi o da 2022 yılında....siz pozisyonda iseniz kafanız karışmasın....hissede ky yok bunu bil....ky ne yaptılarsa gelmedi...yatırımcıya hareket inandırıcı gelmiyor ondan gelmedi....yabancı zaten uğramıyor....ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    ekrem bey eskiden bu şirket kar yazardı...şimdi kar yazamıyor...kredi bulsa nasıl ödeyecek...şu şartlarda fk bile belli değil...çakalın biri toplamış hisseyi fizana çıkarmış diye bence hayal kurmayın....eski gübretaş olsa tamam ama şuan bu yönetime bedava para verseler o yatırımları yapacak vizyon yok....sizde biliyorsunuz geldiklerinden beri bir olumlu birşey yaptılar mı yok....
    Benim buradaki yazılarımı takip ettiyseniz gübre yönetiminin çok pasif yatırımcıyı manipüle ederek zarara uğrattığını görürsünüz zaten bu yükselişin şirketin iyi yönetilmesiyle alakası yok aksine hala aynı fikirdeyim ama bu yükselişte başka birşey var mesela socar ile olan ortaklık acaba fosfat yatırımı yapabilirlermi diye düşünüyorum bu çapsız yöneticiler zaten bu işi kendileri başaramaz onda hemfikiriz diye düşünüyorum

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    maden hikayesi olabilirdi mal yıkmak için ama almak için kuyruğa giren yok o yüzden alıcı olmadığı için hisse düşmüyor....bu şekilde al gülüm ver gülüm....
    Sana katılıyorum temelsiz hiçbir yükseliş kalıcı olmaz.
    Tahta dediğin gibi alsan alınmaz satsan satılmaz modunda..
    Gelenler bakıyorum hep günlükçü.. Ağa bazen kendi haline bırakıyor hisse apar topar aşağı gidiyor herhalde satışa geçse direkt taban yer...
    Bende filmin sonunu çok merak ediyorum malı nasıl yıkacaklar ky ye...!

Sayfa 722/924 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •