Special Days Image
Sayfa 727/924 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by bozoday Yazıyı Oku
    takas verebilecek varmı
    GUBRF:Son Fiyat: 9,95Son Hacim: 74.812.890Son fiyat itibariyle 200 günlük basit ortalamanın üstünde devam ediyor.Kısa vadeli görünüm pozitif (RSI>50).Orta vadeli görünüm pozitif (RSI>50).İlk 3 Alıcı: Merrill Lynch:119.799 Gedik:116.412 Garanti:103.100 . İlk 3 Satıcı: Finans:-286.889 ICT:-144.144 Bizim:-119.934

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
    Yaklaşık 2 yıllık birlikteliğimizde 4,08 ortalamalı mallarımı, "artık karı realize etme düşüncesi ile dün akşamdan 10,25 e satış yazmıştım, Gelmiş biri almış. Kim almışsa o da kazansın diyerek GUBRF maceramı sonlandırıyorum.

Zor ve meşakkatli bir süreç oldu. Ciddi sabır gerektiren bir süreç, ben mutlu ayrılıyorum, Eski forumdaşlarda inşallah gönlünüze göre bir yerlerden imkan bulur ve karlı ayrılırsınız..
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

3.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Yaklaşık 2 yıllık birlikteliğimizde 4,08 ortalamalı mallarımı, "artık karı realize etme düşüncesi ile dün akşamdan 10,25 e satış yazmıştım, Gelmiş biri almış. Kim almışsa o da kazansın diyerek GUBRF maceramı sonlandırıyorum.

Zor ve meşakkatli bir süreç oldu. Ciddi sabır gerektiren bir süreç, ben mutlu ayrılıyorum, Eski forumdaşlarda inşallah gönlünüze göre bir yerlerden imkan bulur ve karlı ayrılırsınız..
    Çok merak ettik şimdi. Kaç lotun vardı. Kaç para kazandın. Bilelim de biz de mutlu olalım. Bizi çok ilgilendiriyor ya o bakımdan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    563
     Alıntı Originally Posted by kocanas Yazıyı Oku
    Çok merak ettik şimdi. Kaç lotun vardı. Kaç para kazandın. Bilelim de biz de mutlu olalım. Bizi çok ilgilendiriyor ya o bakımdan.
    Seni ilgilendirmiyor.

2017 nin son aylarından bu 2 yıldan fazla süre burada beraber neler çektiğimizi bilen arkadaşlar var.. iyi kötü günlerimiz oldu, belki istemeden kırdıklarımız"haklarını helal etsinler", yani bi hukukumuz oluşan ARKADAŞ lar. Filmin sonunda ayılara karşı zaferimizden anlayabilen arkadaşlar.

"
    cmpemre
    EFT
    oscar77
    İktisatçı
    ertanky
    yusuf7666
    ekrem55
    sonli
    kalimero
    ....
    ....
    daha sayamadığım nice isimler için küçük bir veda damı yazmayalım.

Daha yeni türemiş isimler için değildi o yazı. Öyle herşeyi üzerinize almayın.
    Ayağını Sıcak Tut, Başını Serin.
    Kendine Bir Uğraş Bul, Düşünme Derin Derin... Hz. Mevlana...

5.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Seni ilgilendirmiyor.

2017 nin son aylarından bu 2 yıldan fazla süre burada beraber neler çektiğimizi bilen arkadaşlar var.. iyi kötü günlerimiz oldu, belki istemeden kırdıklarımız"haklarını helal etsinler", yani bi hukukumuz oluşan ARKADAŞ lar. Filmin sonunda ayılara karşı zaferimizden anlayabilen arkadaşlar.

"
    cmpemre
    EFT
    oscar77
    İktisatçı
    ertanky
    yusuf7666
    ekrem55
    sonli
    kalimero
    ....
    ....

Hayırlı olsun
    Birazda ha bekleseydin güzel haberler geldi
    Gubreyi buralarda bırakmazlar
    8.50 korktum sattım İran muhabbetine..önü acık hissenin İran savaş ABD takılmıyo artık..

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Seni ilgilendirmiyor.

"
    cmpemre
    EFT
    oscar77
    İktisatçı
    ertanky
    yusuf7666
    ekrem55
    sonli
    kalimero
    ....
    ....

Kardeş kırdıysam özür dilerim, hakkını helal et. Allah bereket versin. Güle güle harca. Ben sadece rakam yazmana takıldım. Ben olsaydım yazmazdım. Sadece eleştiri olarak al.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Helal olsun..hayırlı kazançlar

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by _ZeBuN_ Yazıyı Oku
    Seni ilgilendirmiyor.

"
    cmpemre
    EFT
    oscar77
    İktisatçı
    ertanky
    yusuf7666
    ekrem55
    sonli
    kalimero
    ....
    ....

Hayırlı olsun, iyi günlerde harcayın inşallah.

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 727/924 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •