Sayfa 741/924 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Kagit emterasan napim yani. Hosgelki napacagimi bende bilmiyorum da. İlk kirmiziyi yakana kadar tutarim kirmiziyi yaktiktan sonra kacabilirmiyiz oda meshul

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kirmiziyi yakipta yuzdeyi artirirsa aktiftende satsan kurtaramazsin. Boyle durumlarda teknik olarak yatay kapanis beklenir. Doji star i yani.

Yarin coin acik olacak. Gelmek isteyenler ozel den yazsin kod icin.

2. 18 den Berdim Sıyırdı gecti Zararsiz İyi bir karla Gubrf macerami simdilik kapattim. 400 f/f cok urkutucu. Makul seviyeye gelmeden tekrar almayi dusunmem Risk cok fazla

3. yıllarca bisuru insana zulmetti bu hisse, ahını aldı, bu sürü insanin ocağını söndürdü, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste, şimdi elinde kaldı hisseler,ister 30 yap ister 50 girdi sana sonuna kadar kim topladiysa

4. İran'da hayat durma noktasinda razı dukksni kapar,kim alipta gübreyi raziden tarlasına bulaştırır artık. Millete zulmetti bu gübre yıllarca , birsuru insanın ahını aldı, ocağını söndürdü, parasını çaldılar, şimdi milletin ahını alan bu hisse yi 50 yapsan ne yazar 100 yapsan ne yazar, bu hissede duran ky varsa aklını peynir ekmekle yemiş demektir.

Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    İran'da hayat durma noktasinda razı dukksni kapar,kim alipta gübreyi raziden tarlasına bulaştırır artık. Millete zulmetti bu gübre yıllarca , birsuru insanın ahını aldı, ocağını söndürdü, parasını çaldılar, şimdi milletin ahını alan bu hisse yi 50 yapsan ne yazar 100 yapsan ne yazar, bu hissede duran ky varsa aklını peynir ekmekle yemiş demektir.
    Kardeş öyle diyorsun ama altın rezervi yüksek Bilecik madeni işletmeye açılırsa diye degilmi bu hareket
    Bu arada ben sattım ama maden sahasından altın çıkarılmaya başlanırsa diye düşünmek gerekmez mi
    Bunu niye gozardi ediyorsun bir hisseye yazarken bilgi ile desteklemek gerekir.
    Yy.tv.degildir

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş öyle diyorsun ama altın rezervi yüksek Bilecik madeni işletmeye açılırsa diye degilmi bu hareket
    Bu arada ben sattım ama maden sahasından altın çıkarılmaya başlanırsa diye düşünmek gerekmez mi
    Bunu niye gozardi ediyorsun bir hisseye yazarken bilgi ile desteklemek gerekir.
    Yy.tv.degildir
    Hocam hangi parayla yapar bu yatırımı....en az 1 milyar yatırım lazım...

7.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    18 den Berdim Sıyırdı gecti Zararsiz İyi bir karla Gubrf macerami simdilik kapattim. 400 f/f cok urkutucu. Makul seviyeye gelmeden tekrar almayi dusunmem Risk cok fazla

Ortak artık gorusemez olduk....gubrf de macera araman ilginç hala...bu hissenin uygun yeri 4 TL ler....gerisi hayal fiyatlamasi....bilanço diye birşey yok...

Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    Hocam hangi parayla yapar bu yatırımı....en az 1 milyar yatırım lazım...
    Madencilik şirketi kurmuştu boşa kurmadilar
    Vardır bildikleri
    Ayrıca koza altın a s.devlete geçti sayılır
    Bunla ortaklık olabilir koza altın nakit pozisyonu mükemmel
    Birde eskiden rodavans sozlesmeside vardı
    Yoksa bu hareketler olmazdı kanaatindeyim
    Bende hisse yok sattıktan sonra bilet yüzde 40 gitti düşün sağlık olsun dip ve tavan bulunmaz
    Sagliklar

Sayfa 741/924 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •