Sayfa 881/924 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by KİNG Yazıyı Oku
    Gübretaş gübre işine devam,altın madeni sahası komik bir bedelle gübretaş madene devroldu...

Gübretaş maden altını çıkarıp stacak ta her yıl cironun %3 nü gübreraşa verecek... daha çok var o işe...

Haberi olumlu etkisi yok yani arkadaşlar bana göre ,varsa da uzun vadede iştirak geliri yazar, 6 milyar usd lik rezervin etkisi toplamda 180.000.000 usd olur. Bu da kaç yılda gelir orası belli değil

Kolej sahibi düşünsün artık ��. Matematik hesabı iyiydi kendisinin
    6 milyar USD rezerv ,ham rezerv...Yani çıkarma ve işleme maliyeti hesaplanmadan kaba bir hesap ile yapılmış...Maden işlerinde bazen öyle maliyetler çıkar ki karşınıza ,madeni çıkarmazsınız.Çünkü astarı yüzünden daha pahalıdır.Ülkemizde petrol de bulunmaktadır,fakat çıkarma maliyeti ve Rekabet maliyetini hesapladığınızda ,çıkarılmaması daha doğrudur.
    Şimdilik haberi olumlu yorumlamıyorum.Çünkü oldukça uzun vadeli bir süreç ve akibeti de kestirilemez.Gübretaşa sadece % 3 katma değer yaratır hale getirilmesi de negatif...Ama tahtanın kurucusu ne planlar bilemeyiz...

2. Altın madenî haberiyle 20 liradan 90 lira oldu. Altın madenî işi yattı. Umarim düşmez

3. yorumları görünce tepkim

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Sis perdesi aralandı. Altın işi yavru şirkete devredildi. Denizyatirim analizinde de belirtildiği gibi, bilançoda yine yer alacak bir kalem olacak. Yani ha sol cepte ha sag cepte . Panik havası kalkınca kaldığı yerden devam eder. Panikleyen satar. Herzaman bu tür beklentisi olan hissede şimşek çakar gök gürler giden gider kalan devam eder.

SM-G973F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by hilmenim Yazıyı Oku
    Sis perdesi aralandı. Altın işi yavru şirkete devredildi. Denizyatirim analizinde de belirtildiği gibi, bilançoda yine yer alacak bir kalem olacak. Yani ha sol cepte ha sag cepte . Panik havası kalkınca kaldığı yerden devam eder. Panikleyen satar. Herzaman bu tür beklentisi olan hissede şimşek çakar gök gürler giden gider kalan devam eder.

SM-G973F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugunku hareket ne oldu ki simdi bayram degil seyran degil enistem beni niye optu

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by klasse Yazıyı Oku
    Bugunku hareket ne oldu ki simdi bayram degil seyran degil enistem beni niye optu

Artık o enişte her gün öpüyor
    Çünkü Azdı

7. o enişte bugünde iş başındaydı..özellikle son bir saat

82.60 lardan 81'lere kadar döşedi.

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    o enişte bugünde iş başındaydı..özellikle son bir saat

82.60 lardan 81'lere kadar döşedi.
    Canim enistem ben de seni seviyorum opujem

Sayfa 881/924 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891 ... SonSon

Yer İmleri