Sayfa 288/924 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Beyler 2 3 gündür forum coşmuştu şimdi yaprak dökümü oluyor birden.
    Ozaman bende yazmayacağım daha. Bunca zaman yazdık ağladık zırladık bi cacık olmadı birazda kalimero nun dediği gibi susmayi deneyip birazda öyle totem yapalım. Bakalım bir şeyler değişecekmi.

SM-A5100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Secimden sonra ekonomi gerçek yüzünü dahada belli eder, seçime kadar saklayarak, tras ederek, boyayarak ekonomi iyi gösterilir, secim bitince herşey çok farklı olur. Allah hayırlısını versin, 150 bin doları 2015 de s9zlere inanarak bozdurup borsaya girdik, simdi o para 50 bin dolar ancak ediyor, gerçek bu, ülke ekonomisi bu. Seçime kadarda allayıp pullayıp gider, secimden sonrada artik tutulamaz.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bende artık kenara çekilmeye karar verdim ortak hem gubrf forumuna hem hisse nete bir müddet ara vereceğim...herkese bol şans....
    Bu kaçıncı ortak... Pazartesi 3 kademe yükselsin herkes başlar gene çoşkulu hayallere...

4. Teşvik paketinde gubrf yede teşvik gelsede fosfat yatırımı olsa o zaman kendine gelir...yatırım tavsiyesi değildir....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Bu kaçıncı ortak... Pazartesi 3 kademe yükselsin herkes başlar gene çoşkulu hayallere...
    bu hisseyi benim satacak seviye 8 lira en az, zaten 8 olursa 20 de olur, cunki 7 ile 9 arası çok satan olur, alanda kar etmek icin 20 lere goturmeliki kar ede ordan satarak.

3 beş kademe değil 1000 tl yükselse yine kesmiyor beni ortak, nerden girdik batırdı 3 yıl oldu her geçen yıl bir önceki yılı aratiyor, bimeks gibi bu şirket.

6. Sayın Bakanım @aefakibaba Gubre fabrikaları diye bir şirket var yıllardır yatırımcısını sömüren bir kuruluş @fahrettinpoyraz koperatif oldğu içen saldım çayıra mevlak kayıra gibi bir şey yönetim giderlerine bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Bu soyguna dur deme zamanı ?

7. Susmak yok iletişim kanallarını kullanarak farkındalık oluşturmalıyız. Ağlamayana meme yok.

8. GUBRF Gubre Fabrikalarındaki soyguna dur deme zamanı gelmedimi? Özelleştirme yapmak için şirketin içinin boşaltılması beklenmek zorundamı? @aefakibaba @fahrettinpoyraz @RT_Erdogan @TC_Basbakan @memetsimsek

Sayfa 288/924 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •