Sayfa 734/924 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Eski ortak Xxtrader buralarda misin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    Bu tarz yönetimleri olan şirket hisseleri ile ilgim olmaz..kumar oynamak istesem batuma giderim yakın...alan alsın...Oğuzhan Şahinkaya alıyormuş yeni galip olabilir ona sorun...beni gubrf artık ilgilendirmiyor...
    Burayla ilgilenmiyorum diyorsunda buranın forumundan da çıkmıyorsun ne iş seninki
    aselsan nasıl gidiyor bu arada

3.  Alıntı Originally Posted by ertanky Yazıyı Oku
    Burayla ilgilenmiyorum diyorsunda buranın forumundan da çıkmıyorsun ne iş seninki
    aselsan nasıl gidiyor bu arada
    Ertan bey ayıp oluyo adamı sıkma öngörüsü yanlış olabilir
    Bey efendi adamı zorlama herkes hayrını görsün... Elinde olan.

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Eski ortak Xxtrader buralarda misin

Dostum merhaba...artık yeni imajla farkli kulvarlarda geziyorum...gubrf de malesef ekmek yemek nasip olmadı...adı yönetim yüzünden çok erken sattım..spek şimdi kendi çalıp kendi oynuyor...ky bekliyor mali yıkacak...ky gelmeyince sur yukarı....

5. Bilanco Tarihi Ne Zaman Arkadaslar

6. borsanın yüzde 60-65 i yabancıların elinde,kalan kısımda da emeklilik fonları ve yerli büyük yatırımcılar ile şirketlerin kendi aldıkları hisse senetleri var. ky dediğiniz bistin yüzde kaçına tekabül ediyo ki malı yıkacak ky arasınlar. aselsan,tüpraş,garan gibi bistin büyük ağırlığını oluşturan lokomotif hisseler,ky nin aldığı üç beş bin lotla hareket edebilir mi? bence edemez.Ben bu kyye mal yıkma olayına çok inanmıyorum.Ayrıca yıktığını varsaysak bile 3 sene zararda beklemiş ky temmuzdan bu zamana kadar 2.5-13 arası 7 ay daha bekleseymiş.

7. 1ay daha hissede kalsaymışım parayı koymaya cuval lazımmış 8.50.14.00 lira 3dolar zirvesine gidecek 2015 zirvesi

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    1-2 hafta önce ben tahtadan ayrıldım.. Aldığım hisselerden de yaklaşık paralel kazanç olarak memnunum...
    Bu hisse için 2.5 yıl vadede 9 lira hatta 12 lira hedef absürt değil de..
    6 aylık süreçde 9 lira, tahtayı yapanın dışında kimsenin hedefinde yoktur diye tahmin ediyorum... Bu noktadan sonra 15 liraya da gitse şaşırmam..

Kağıtta kalanlara bol kazançlar dilerim...
    Harbiden neredeyse 15 lira oldu.. 19 dan aldığım ASELS bile hızına yetişemedi...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 734/924 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •