Sayfa 814/924 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hacettepe mezunuyum yillarca ozel sektorde calistim yabanci firmada hic turk firmasinda calismadim...sen necisin sonunda sana hakaret ederek baglayacagim isi...
    --maden mühendisim demeye utanmalısın...bunu ciddi olarak söylüyorum...mühendislik bu kadar ucuzlamamalı

2.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    ky dostu REX bende ky yim artık sıkıldım senin yorumlarından artık beni düşünme yazmızsın ki altını cıkarmak için para lazım diye adamlar deniz filosunu sattılar 500 milyonlira kapta haberi var araştırırsan görürsün ama senin niyetin ne kadar kişiyi panikleterek sattırırım 3 , 5 kuruşa bende ucuzdan malı toplarım diye ha bu arada Bursalıyada laf söyleyip durma adamın sayesinde bu fiyatlara geldi kağıt adam salakmı 29 milyon adet toplamış sen olsan onun yerinde satarmıydın 100 tl den satarmıydın ben olsam en az 1000 tl cıkamadan satmayı düşünmem satacak kaccak diye milleti panikletme vebal alırsın bu dünyanın öbür tarafıda var inanıyorsan tabii
    "artırıyorum en az 5000 tl olursa satarım" bu nedir arkadas makul ve rasyonel fiyatlama diye olgu vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by ALPAY3565 Yazıyı Oku
    Olabilir neden olmasın daha önce bulunan doğalgaz rezervini de yapılan sondaj çalışmaları sonucunda ek rezerv bulunmuştu.bunlar olağan sonuçlar.demekki devam eden sondajlardan sonra rezerv miktarındaki artış mevcut miktara eklenmiş olabilir
    Olabilir hersey olabilir neden olmasin...20 ton altin var de yillarca simdi 100 ton ky yok hissede biraz tuhaf degil mi...100 ton altin var deseydi ky satarmiydi eskiden...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --maden mühendisim demeye utanmalısın...bunu ciddi olarak söylüyorum...mühendislik bu kadar ucuzlamamalı
    Sen necisin...ben kendimi acikladim sen kucumsuyorsun birsey degismez.. diploman varmi sende cevap ver biraz erkeksen...bende hata var mi diye altin madeninde calisan arkadasimi aradim sorun yok...sen anlat bakalim..tabloda karisiklik var...maddeler farkli sey diyor tablo farkli..netlik yeterli degil...

5. her sayfada var bu modellerden.
    fikrini soylr bu hakkın.
    ama herkesin senin fikrine doru demesini bekleme.
    helede büyük çoğunluk sana muhalefet ediyorsa.............

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Sen necisin...ben kendimi acikladim sen kucumsuyorsun birsey degismez.. diploman varmi sende cevap ver biraz erkeksen...
    benim mühendislik diplomam yok...ne olup olmadığımın bir önemi yok...kimseyi de ilgilendirmez...diploma almışsın ama hakkının verememişsin....diploma almak herşeyi bilmeyi gerektirmez...ama öğrenmekte istemiyorsun...hatalı olduğunu bildiğin halde üste çıkmaya çalışıyorsun...polemiğe ve sataşmaya çekiyorsun..

söylediklerimin doğru olup olmadığı önemli...

7. Ortaklar elimdeki kağıdın büyük bir kısmını bugün verdim. Allah bereket versin.
    Sembolik bir kısmıyla sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum.
    Hafta sonu bolca vaktiniz olursa şu filmi izlemenizi tavsiye ederim. Film biraz eski tekniği ve görüntü kalitesi çok iyi değil ama konusu sürükleyici

http://www.filmmodu.org/money-monste...ce-dublaj-izle
    Yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bir tane maden mühendisi yok mu ortalama yüzde kaçı maliyettir yüzde kaçı şirketi kalır detaylı analiz yapabilecek

Sayfa 814/924 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •