Sayfa 520/924 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. irana yaptırımdan muaf tutulmak nasıl etkıler ???

2.  Alıntı Originally Posted by efe_demir Yazıyı Oku
    irana yaptırımdan muaf tutulmak nasıl etkıler ???
    Bu hisseyi 3 yıldır hiçbirşey olumlu etkilemiyor...feleğimizi şaşırttı spek ...Allahım muhtaç etmedikten sonra satmam spekte benimle batsın ...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissede bilançoda düzelse yaptırımlarda kalksa fosfat fabrikasıda alsa kozayıda alsa bir b......ok olmaz başka birşeyler dönüyor onuda bşz bilmiyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Bu hissede bilançoda düzelse yaptırımlarda kalksa fosfat fabrikasıda alsa kozayıda alsa bir b......ok olmaz başka birşeyler dönüyor onuda bşz bilmiyoruz

Aynen başka şeyler dönüyor ...ya spek öldü yada burda vurgun büyük olacak...ytd

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Bu hissede bilançoda düzelse yaptırımlarda kalksa fosfat fabrikasıda alsa kozayıda alsa bir b......ok olmaz başka birşeyler dönüyor onuda bşz bilmiyoruz

spek malı toplayamadı tüm dert dava bu

6.  Alıntı Originally Posted by mamur Yazıyı Oku
    Aynen başka şeyler dönüyor ...ya spek öldü yada burda vurgun büyük olacak...ytd

vurgun olacak bence ama biz içinde olacak mıyız?

7.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    spek malı toplayamadı tüm dert dava bu
    1 günde 5 milyon lot çekmezsem namerdim bu tahtada... Sen yeter ki paradan bahset.. Mal toplayamadı felan bunlar züğürt tesellisi.. bizim Borsa'da isteyipte alamayacağın hisse yoktur dostum Bunu unutma

"Robotlardan korkma sadece günlük al-sat yasaklansın yeter"

8. Merhaba eski ortaklar. Vay be 4,73 vedalaşmıştım, nerelere geldi kansız hisse hala sürünüyor, beklentiymiş habermiş geçiniz bu hissede bunları. Hiç unutmam raziyi iran borsasına açacaz demişti genel müdür o gün 5,65 görmüştü oradan malı sattılar ondan beridir toparlayamıyor, her haberi mal satma bahanesine çevirdiler. Neyse sizin zaten canınız sıkkındır ben daha fazla bir şey demeyim, bu kansızlara en ufak bir güvencem yok, genel müdür televizyona çıkacaksa bilin ki mal satmak hisseyi pazarlayacaktır başka bir amacı yoktur bunu bilin yeter. Ytd.

Sayfa 520/924 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •