Sayfa 729/924 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Şu şirket özelleşse hektaş alsa mesela süper ötesi bir hayal benimkisi herzaman dediğim gibi yönetim malesef pasif yoksa böyle bir şirketin ederi bu değil kimin eli kimin cebinde bellideğil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Beşsenelik işkencenin sonunda 30 bin lotluk kısımdan an itibariyle numunelik 5 bin lot kaldı ne hikmetse kopamıyorum bu b.k tan bağımlıklık yaptı sanırım

3. Çok çektirdi bu şirket bize bu süreçte ve bu sürece dayanabilen ortaklar bir elin parmağını geçmez çelik gibi sinir gerektirir

4.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Şu şirket özelleşse hektaş alsa mesela süper ötesi bir hayal benimkisi herzaman dediğim gibi yönetim malesef pasif yoksa böyle bir şirketin ederi bu değil kimin eli kimin cebinde bellideğil

400 milyon yönetim ve pazarlama gideri olan şirket için iyi şeyler düşünmek zor haklısınız..hisseyi bir el toplamış diyorlar o el kim çok merak ediyorum....acaba bir şahıs mı kurum mu...öncesinden birşeylerin alt yapısı hazırlanıyor olabilir...öncesinde hisseyi akıl almaz yerlere düşür sonra topla sonra haberler gelsin....yanlış yatırım yapabilir insan kendi adıma dolandırıldım diye düşünüyorum.....

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Beşsenelik işkencenin sonunda 30 bin lotluk kısımdan an itibariyle numunelik 5 bin lot kaldı ne hikmetse kopamıyorum bu b.k tan bağımlıklık yaptı sanırım

senin 30 bin lotun varmış...ben yok fiyatına 80 bin lot sattım...ben gübreden edeceğim karı yine az geride olsamda almak üzereyim ama bir sürü hisse ile....gubrf de bekleyip rahat rahat tek kalemde almak vardı nasip olmadı....bir ara iyi ki satmışım dediğim oldu 2 tl lere geldiğinde....o zaman 120 bin lot alabiliyordum yinede almadım...tamamen güven eksikliğinden yoksa alırdım...

6.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Çok çektirdi bu şirket bize bu süreçte ve bu sürece dayanabilen ortaklar bir elin parmağını geçmez çelik gibi sinir gerektirir

normal şartlarda bilanço ile edeceği 4-5 tl ler gerisi hikayeler ve hissede yabancı olmamasından kaynaklı....hissede ky yok....patron hissesi gibi oldu....patron topladı düşünün nereden ky avlar bilemeyiz....bilançoda iyileşme trendi var ama ne zaman kar olur allah bilir....bu iyileşme tamamen kurun 1 yıl nispeten yatay hareketinden kaynaklı...kur artmaya başlarsa bilanço tekrar olumsuz anlamda terse döner.....

yakın zamanda gubrf gibi 3 yıl tuttuğum ama 1 tl altında satmak zorunda kaldığım rysas 1 tl den 13 tl ye dayandı 1 ayda..niye dayandı 10 yıl patron adisi toplamak için uğraştı toplayınca 10 yılın acısını 1 ayda çıkardı....şimdi 13 tl den alan kişi allah bilir kaç yıl bekleyecek....bu işler hissenin toplu olup olmamasıyla alakalı....topluysa hisse bilançonun pek önemi yok....yabancı baskılıyordu gubrf yi olmayınca meydan çakallara kaldı....çakallara kalması demek işin kumara dönmesi demek bu arada....

7. Bu socar olayi ne oldu bilen var mı

8. Yıllık yaklasik 5 milyar TL satisi olan bir hissede yöneticiler isterse her yatirim olur.

Sayfa 729/924 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •