Sayfa 597/924 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Hicbirseyden anlamiyorsa hukumet bit kadar kucuk olan hollandaya heyet gonderir siz nasil 250 milyar dolar tarim urunu ihrac ediyorsunuz diye arastirir...mevcut kafayla tarimin sorunlari cozulmez...

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Hicbirseyden anlamiyorsa hukumet bit kadar kucuk olan hollandaya heyet gonderir siz nasil 250 milyar dolar tarim urunu ihrac ediyorsunuz diye arastirir...mevcut kafayla tarimin sorunlari cozulmez...
    Tarım politikamızı yönetenlerin kafası tersten çalışır.
    Yüz ölçümü konya ovası kadar olan ve topraklarının 4 te 1 i deniz seviyesinin altında olan ülkenin tarım başarısını araştırmak yerine oradan ithalat yaparak fiyatları düşürmeye çalışan dahi akıllar yönetiyor bu ülkenin tarımını.

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Tarım politikamızı yönetenlerin kafası tersten çalışır.
    Yüz ölçümü konya ovası kadar olan ve topraklarının 4 te 1 i deniz seviyesinin altında olan ülkenin tarım başarısını araştırmak yerine oradan ithalat yaparak fiyatları düşürmeye çalışan dahi akıllar yönetiyor bu ülkenin tarımını.
    Mehdi eker kötunun iyisi idi...simdiki bakan bence tarimin sorunlarini cozemez....halk ac olmaya devam ederse biletlerini keser...ciddi oranda sebze meyve fiyatlari pahali...

4. Nasıl iyileşme var eski ortak............

Sırf 2018 yılında 100 milyon Özvarlıktan yemiş....

2015 yılından beri şirket cepten yiyor artı katılan birşey yok.... ancak memurlar müdürler tıkır tıkır maaşlarını aldı.......

Böyle 3-4 sene daha böyle giderse bu şirket nalları diker..... birbirimizi kandırmayalım....

5. Bakın bu da KOZAL 4 yılda özvarlığı 5'e katlamış zaten fiyatı da 12 liradan 60 liraya çıkarak 5'e katlamış oldu....

Yaniiiii ne kadar ekmek o kadar köfteeeee.....

Yok baskı kuruluyormuş yok bilmem neymiş kimseye kızmaya hakkımız yok YÖNETİMDEN BAŞKA.............

Sen özvarlığı 2-3 e katla isterse hisse 50 kuruş olsun ama olmaz mümkün değil çünkü o zaman kimse tutamaz....

6. Bakın bugün biraz vaktim oldu bu hisseyi izledim. Endeks düşerken bir anda 3,14’e kadar çizdiler. Öğleden sonra endeks yükselmeye başladığında alımları kestiler. Bu hissedeki oyuncuya diyorum ki senin soyunun sopunun gelmişinin geçmişinin gözlerinden öpeyim. Hepsini sen yiyemeyeceksin.

7. Aslında aylık grafik yeni maliyet için güzel görünüyor.düşen trend direnci 3,40 seviyesinde.son 2 haftalık endeks hareketine bu sefer eşlik etmedi.endeks kağıtları sonrası belki farkedilir ve bu açığı kapatır.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...9f848f871e.png

8.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku

Nasıl iyileşme var eski ortak............

Sırf 2018 yılında 100 milyon Özvarlıktan yemiş....

2015 yılından beri şirket cepten yiyor artı katılan birşey yok.... ancak memurlar müdürler tıkır tıkır maaşlarını aldı.......

Böyle 3-4 sene daha böyle giderse bu şirket nalları diker..... birbirimizi kandırmayalım....
    Ben bilanco iyi demedim iyiye gidis var dedim..son acikladigi net faaliyet karini ne zaman acikladi mesela....yabanci para pozisyonunda iyilesme var....yurt disi satis neredeyse yurt ici satis kadar...son hamle kur darbesine karsi yapilmis onlem...

Sayfa 597/924 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •