Sayfa 609/924 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Dediğimi yaptım düşündüğüm hisse al fiyatıma gelince 18 bin zararla kol kesip çıktım, hayırlısı olsun lot bazında aldığım hissede hedefime ulaştığım için buradaki kaybı umursamıyorum, şimdi yatış pozisyonu zamanı, kalanlara Allah sabır versin... Ytd.

2. 2.67 den biraz daha ilave yaptim...tekkeyi birazda biz bekleyelim

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Dediğimi yaptım düşündüğüm hisse al fiyatıma gelince 18 bin zararla kol kesip çıktım, hayırlısı olsun lot bazında aldığım hissede hedefime ulaştığım için buradaki kaybı umursamıyorum, şimdi yatış pozisyonu zamanı, kalanlara Allah sabır versin... Ytd.
    Hayırlı olsun, inşallah orada yüzünüz güler..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Dediğimi yaptım düşündüğüm hisse al fiyatıma gelince 18 bin zararla kol kesip çıktım, hayırlısı olsun lot bazında aldığım hissede hedefime ulaştığım için buradaki kaybı umursamıyorum, şimdi yatış pozisyonu zamanı, kalanlara Allah sabır versin... Ytd.
    Senin için hayırlısı olsun.. Aldığın hisse de, alım yeri de iyi..

En son 13 lerden toplayıp 1 ay kadar önce 19 civarlarından satmıştım..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Senin için hayırlısı olsun.. Aldığın hisse de, alım yeri de iyi..

En son 13 lerden toplayıp 1 ay kadar önce 19 civarlarından satmıştım..
    15,35 alıp 19,40 bırakmıştım ben de, en azından uzuna kalırsak orada kalayım dedim gübre uzuna kalma cesaretini vermedi, bakalım hayırlısı.

6.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, inşallah orada yüzünüz güler..

Geldik, gidiyoruz..
    Sağolasın kardeşim hayırlısı olsun hepimiz için, zor günlerden geçiyoruz kredili yakalanmadıktan sonra bu günler de geçer deyip bekleyecez bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    15,35 alıp 19,40 bırakmıştım ben de, en azından uzuna kalırsak orada kalayım dedim gübre uzuna kalma cesaretini vermedi, bakalım hayırlısı.
    en güzelini yapmissin,nerde güvende hissediyorsan orada duracan,gece uyurken uykunu kaçırıyorsa kazansan bile çektiğin strese değmez. önemli olan sağlık

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. kademeli alım yapılacak seviyelere geldi hisse.....sektör olarak bir değişim olacak mı bu hükümete bağlı....bu şekilde gitmez aç insan herşeyi yapar....tarım ön plana çıkmalı bu çok net....

Sayfa 609/924 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •