Sayfa 674/924 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7390 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    Vestele 8ede girme verme operasyonu oradada başlar 2-3 ay içind.e beraber kurtulduk bak bende girmiyorum 5.25 görmüş hisse
    sonra 14 olmuş investingde okuyorum adamlar 12-den 13den aldılar yaa bence sende bende 7den girelim nasılsa oraları görecek sonunda
    ortak sen daha iyi bilirsin. acelemiz yok. not defterimi 7 olarak güncelliyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Önceki hafta bir yazı yazmıştım..
    2,7'lerden hacimli çok güzel mal aldılar..3,5'lere geldiğinde net satmak istediklerini ama alıcı bulamadıklarını bu nedenle 4'ün net hedef haline geldiğini yazmıştım..
    10 bin lot mal al buradan hızlıca 10 birim aşağıda görürsün..Tahtayı takip ediyorum..Cuma günü 3,4 yapıp oradan 3,7 oldu
    Tabi gidiyor diye atlayanlar oldu hemen verdi aşağı bugün ise çok kağıt eksiyken sürdü çünkü dikkat çekip gidiyor diyenlere geçirmek istiyor..
    Dikkatli izleyenler tahtada 3-4 kurumun olduğunu çok net görür...
    Bilanço zaten zarar
    Alıcı bulamıyor ve sürdükçe sürüyor şu an konu bu..Malı verdiği anda zaten tekrar hızlıca 3 altına gelecek ama şu an zor çünkü mal satamıyor
    Abi olayı doğru özetlemiş bence...

Tahta çok sığ yabancı yok sattı gitti... yerli maliyet çok yüksekte satamıyor... bunu bilen çakal yerli 300-500 bin lotla 20-30 kademe alıp gidiyor..

3. Ne hikmetse traderler ortadan kayboldu, hisse kendine geldi...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. tahtada trader bırakmadı bu yeni spek. malları elimizden kaptırdık
    2.30 tl den beri soluksuz geldi buralara
    kafasındaki rakam kac TL ise artık, oraya kadar sürecek mühtemelen
    haaa yeni alıcı gelir ona kitlerse bilemem tabii

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Bende olumlu bakıyorum. Sabahtan buyana paragirişinde eksi 7 ler 8 lerde bile ciddi sıkıntı yoktu. Günü eksi kapattı ama para girişi artı. En eski bilgi ile hisse eksi ve para girişi var ise dibe yakın seviyeler olarak alınır ve yukarı hareket beklenir.. yarın biraz daha artı ile verdiklerini toplayacak diye düşünüyorum..
    Bakalım görelim...
    Eksi 8 yaptığı günkü yazım..

6.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Zurnanın son deliğinde kapattı...
    Açıkcası süper yer👍 Gün içi hareketler yeşilde olsa, yine benzer hareketini yaptı ve kapatırken yoğun alımlarla zirvede kapattı.. Pazartesi yükselişin devamı gelecek belli oldu. Ama artık 3.88 üzeri hedefler ve kanal değişir.. esas şenlik ozaman başlar...
    Bakalım görelim...
    Buda diğer ek yazım..

Görüşlerim değişmedi.. 4.34-36 ilk hedef grafikten benim payıma düşen...
    Bakalım görelim...

7. Aylık da 4.25 Pivot önemli seviye.. Burası geçilmeden boğa piyasasına girdiğinden söz etmek için erken olur.. Geçildi farz etsek, dipten %85 yükseliş yapmış bir hisse olacak ki orası da yeni alım yapmayı düşünenler için ayrı bir risk olacak...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by DOKTOR... Yazıyı Oku
    Buda diğer ek yazım..

Görüşlerim değişmedi.. 4.34-36 ilk hedef grafikten benim payıma düşen...
    Bakalım görelim...
    Pili bitti kağıt çok yoruldu,iyi de prim yaptı,tehlikeli hale geldi,benim fikrim,tavsiye değildir...

Sayfa 674/924 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •