Sayfa 866/924 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Hissenin pazarlama sorumlusu osman1 burdamı. Osman pazarlama uyarı veren herkese sallıyodun şimdi ben uzuncuyum demekle olmuyo bu işler. Bırakta uyarı yapan insanlarda olsun. Ben 88 verdim artık tehlikeli dediğimde bana ky dostumusun sanane diyenler vardır burda. herkes istiyoki kendi satmadıysa kimse satmasın. Biraz mantıkla hareket edin.

2. Hatta biz bu riskten bahsederken bunları spk ya şikayet edin diyen pohpoh çetesi vardı. Kendi edecekmişte uğraşmak istememiş. O pohpohçu arkadaş nerelerde acaba.

3.  Alıntı Originally Posted by puzzle2010 Yazıyı Oku
    3 yıl sonra ne olacağı belli olmayan bir altın hikayesi ile bu hissenin F/K 'sı 356.46 oldu.Bilmeyenlere açalım: Bugün aldığınız Gubrf hissesi 356 yıl sonra kendini amorti edecek demek...Hisseler ile ilgili hikayeler güzeldir, çünkü hisselerde coşku yaratır.Ama her zaman asıl olan Finansal Oranlardır...
    Voleyi vuran vurdu adam hislerine guvenmis kol gibi zarar aciklayan sirketin hisselerini toplamaya baslamis icinden altin yumurtlayan sirket cikmis biranda...utanmadan birde milleti enayi yerine koyuyor..

4. 73 ten sattım biraz zarar ettik ama saglık olsun taban olcak gibi

5. altın hikaye .altın varsa niye patronlar satıyor neden kar etmek istemiyor

6. GUBRF - Gübre Fabrikaları

Zamaninda 17 Liradan 2 Liraya Gitmis Bir Kagittan Bahsediyoruz. 3 Liradan alip 80 Liradan Veren kazandi 60 Liradan Verse ne olacak maliyeti 3 Lira

Tapatalk kullanarak

7. Dunya findik rezev %70 bizde vatandas ucuza yiyebiliyor mu yok...dogal gaz bulundu ucuza dogal gaz kullanacagiz mi yok...bu ulkede ucuz hicbirsey yok...vergiden nefes alamiyor vatandas...altin bulundu vatandas mi kazanacak yok...bir dersaneci cikti biranda hisleri yardimci olmus o kazandi vatandasa hisseyi tasitacaklar sadece..2 tl den 90 tl ye giden hisseye ne yabanci ne ky yanastirdilar...burut takas olmadi dusunebiliyormusunuz demekki fizana gitse musade edecek spk....

8.  Alıntı Originally Posted by cokfakir Yazıyı Oku
    Hissenin pazarlama sorumlusu osman1 burdamı. Osman pazarlama uyarı veren herkese sallıyodun şimdi ben uzuncuyum demekle olmuyo bu işler. Bırakta uyarı yapan insanlarda olsun. Ben 88 verdim artık tehlikeli dediğimde bana ky dostumusun sanane diyenler vardır burda. herkes istiyoki kendi satmadıysa kimse satmasın. Biraz mantıkla hareket edin.
    hala ben buradayım ben emekli adamım ve uzuncuyum erken öten horozun başına geleni bilirsin daha ne allahdan istersin 88 sattın aşağıdan alırsın paniğe kapılanın elinden bence zilçalıp oyna

Sayfa 866/924 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •