Sayfa 755/924 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ne guzel siralamissin bakis acisi ne taraftan olursa...hisse bu seylerin sonucunda 2 tl tamam....gubrf nin durumunu biliyormusun cok mu iyi durumda...bir maden ruhsati karsiligi sence bu fiyatlar normal mi...bence hic normal degil....isin ozu bilgi verilmiyor seffaflik yok...
    Ahhh...ciğerini bilirim gübrenin ben hatta gübrelerin..hepsi elimden geçti benim sen kısa paca donla gezerken...alayini aldım sattım bunların ben..ama dönüp arkama bakmadım bakarsan yanarsın yakar adamı burası...

Bakma...arama adelet burada..bulamazsın..daha çok çalışcan çok okucan bu tahtaların terminolojisini anlıcan onlar değil sen onlarin beynine girip işi çözeceksin yoksa her sey bilanco olaydı muhasebeciler para yı koyacak yer bulamazdı buralardan

Borsa da fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme...

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Kozaa altin 388 milyon sermaye ile altin üretiyor satiyor 12 tl....gubrf olmayan tesis ve satis ile 23 tl...bunun akil mantikla izahi yok...gubrf hissesi çoktan tesisi kurmus satis yapmis yetmemis balonda eklemis durumda hisse fiyatina....odas 2 tl altin madeni ruhsatlari var surunuyor...2.rtalb vakasi iyi vurgun yaptilar...
    1 lot hissem yok.. 3.20 lerde altın madeni davasının ilk aşaması kazanıldığında kozal dan çıkıp buna girdim ve yaklaşık 1 yıllık süreç sonunda 15-17 arası çıktım. Bu arada 2.30 a kadar düştü ama maden beklentim sebebiyle beklemeye devam ettim. Burada bir sürü yalan yanlış şey anlatıyorsun, gübre yatırımcıları seni şikayet etse spk bilgi suistimal bölümlerinden dolayı ceza alırsın, gerçek ismine ulaşılması da 1-2dk sürer. Kozaa mı çıkarıyor altını? Kozal çıkarıyor, kozaa ve ipeke ortaklıktan dolayı pay alıyor.. Şimdi senin mantıkla kozal fiyatı mı referans olacak.. Sadece hisse fiyatından şirket karşılaştırmak için ya borsanın kara cahili ya da art niyet olması gerekir.
    Tekrar ediyorum 1 lot hissem yok, ucuz olduğunu düşünsem olurdu.. Sadece, bu şahsın bilgilendirme değil sürekli yönlendirme içeriğine tepki olarak yazdım. Al veya sat manası içerecek hiç bir şey ima etmiyorum.

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. Rtlab da 30 ustu kagidi halen savunanlara
    1 sene kagidi elinizde tutun bakalim
    Tekrar ciktigi yere mi gelecek yoksa 100 me..
    Gubrelerin hepsi gitti ama kar edenler..
    Bunda kari henuz kimse gormedi..
    Spekulatif her hisse yani ederi olmayan her sey ama 2 ay ama 2 yil olmasi gereken rakamlara gekir.. msci ya eklendi gubrf gecen ay.. cok iyi oldugu iciin mi eklendi bilmiyoruz..
    Hisseyi tutanlar tuttukca bakiniz hubvc kagit tabiki dusmez.. aciga satis gelmedikce de boyle anlamsiz ca yukari gider( 2 17 hareketinde aciga satis vardi). ama eninde sonunda
    Ederi ne ise oraya gelecek.. bana gore 50 baskasina gore ederi 5 dir.. ama o eder olacak bir gun..
     Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    1 lot hissem yok.. 3.20 lerde altın madeni davasının ilk aşaması kazanıldığında kozal dan çıkıp buna girdim ve yaklaşık 1 yıllık süreç sonunda 15-17 arası çıktım. Bu arada 2.30 a kadar düştü ama maden beklentim sebebiyle beklemeye devam ettim. Burada bir sürü yalan yanlış şey anlatıyorsun, gübre yatırımcıları seni şikayet etse spk bilgi suistimal bölümlerinden dolayı ceza alırsın, gerçek ismine ulaşılması da 1-2dk sürer. Kozaa mı çıkarıyor altını? Kozal çıkarıyor, kozaa ve ipeke ortaklıktan dolayı pay alıyor.. Şimdi senin mantıkla kozal fiyatı mı referans olacak.. Sadece hisse fiyatından şirket karşılaştırmak için ya borsanın kara cahili ya da art niyet olması gerekir.
    Tekrar ediyorum 1 lot hissem yok, ucuz olduğunu düşünsem olurdu.. Sadece, bu şahsın bilgilendirme değil sürekli yönlendirme içeriğine tepki olarak yazdım. Al veya sat manası içerecek hiç bir şey ima etmiyorum.

Geldik, gidiyoruz..
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,961
    Haber güzel
    Maden sahaları ihale edilecek

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), muhtelif nitelik ve büyüklükteki maden sahalarını aramalara açmak üzere ihaleye çıkaracak.

05 Haziran 2020 09:57

Resmi Gazete'te yayımlanan ilanlara göre, ruhsat sahaları arasında küçük alan olarak 2 adet 2. grup küçük alan, uç ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartıyla 6 adet, hukuki durumu sona eren 431 adet ve hukuki durumları sona eren ve daha önceki ihalelerine müracaat olmayan 284 adet maden sahası ihale edilecek.

Ruhsat sahaları arasında küçük alan olarak 2 adet 2. grup küçük alan maden sahasının ihalesi, 20 Temmuz'da mücavirindeki ruhsat sahipleri arasında yapılacak.

Küçük alan olarak belirlenen sahaların ili, erişim numarası, maden grubu, koordinat dökümleri, alanı, taban ihale bedeli, ihale tarihi ve saati ile ihaleye katılabilecek ihalelik alan mücavirindeki ruhsat sahiplerinin isimlerini içeren listeler, Genel Müdürlük sitesinden yayımlanarak en az 15 gün önceden ilan edilecek.

6 uç üretim ihalesi

Öte yandan, Kastamonu-Çankırı, Kırşehir, Kırklareli-Tekirdağ, Muş-Erzurum, Bolu, Ankara-Eskişehir illerinde yer alan toplam 6 adet maden sahası uç ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartıyla ihale edilecek.

MAPEG uç ürün olarak feldispat, bentonit, kuvars, alçıtaşı, perlit ve sepyolit üretimine yönelik tesis kurulması şartıyla söz konusu illerde yer alan 6 maden sahası için ihaleye çıkacak.

Sahalara ait bilgiler ve tarihler bugünden itibaren MAPEG'in internet sitesinde ilan edilecek. Teklifler, ihalenin yapılacağı tarihte 13.30-14.00 saatlerinde ihale komisyonuna doğrudan teslim edilebilecek.

Ayrıca, MAPEG tarafından hukuki durumu sona eren 431 maden sahası ve hukuki durumları sona eren ve daha önceki ihalelerine müracaat olmayan 284 adet maden sahası, ikinci kez ihale edilerek aramalara açılacak.

İhalesi yapılacak sahaların il, erişim numarası, ruhsat grubu, ihale şartnamesi, paftası, koordinatlı dökümleri, alanları ve ihale tarihleri Genel Müdürlüğün sitesinde yayımlanarak en az 15 gün süreyle erişime açık tutulacak.

Kapalı teklif ve açık artırma usulüyle yapılacak ihalelerdeki teminat miktarı, teklif edilen ihale bedelinin yüzde 20'sinden ve taban ihale bedelinden az olamayacak.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk'' )"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    Rtlab da 30 ustu kagidi halen savunanlara
    1 sene kagidi elinizde tutun bakalim
    Tekrar ciktigi yere mi gelecek yoksa 100 me..
    Gubrelerin hepsi gitti ama kar edenler..
    Bunda kari henuz kimse gormedi..
    Spekulatif her hisse yani ederi olmayan her sey ama 2 ay ama 2 yil olmasi gereken rakamlara gekir.. msci ya eklendi gubrf gecen ay.. cok iyi oldugu iciin mi eklendi bilmiyoruz..
    Hisseyi tutanlar tuttukca bakiniz hubvc kagit tabiki dusmez.. aciga satis gelmedikce de boyle anlamsiz ca yukari gider( 2 17 hareketinde aciga satis vardi). ama eninde sonunda
    Ederi ne ise oraya gelecek.. bana gore 50 baskasina gore ederi 5 dir.. ama o eder olacak bir gun..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kişinin tecrübe, vade ve risk algısına göre her hisse her fiyattan alınıp satılabilir. Gün içi trade edenle uzun vade yatırım yapanın bakışı da riski de aynı olamaz. Benim orada yazdıklarımın hisse fiyatı ile alakası yok..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,961
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk'' )"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Pasta atabilir misiniz arkadaşlar

8. Haber geldi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 755/924 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •