Sayfa 593/924 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum, dün gedik topladı reklamını yaptılar orda burda inşallah çakma hareketi değildir ama çok benziyor maalesef. Gedik alım yapıyorsa korkacaksın o hisseden. Ytd.
    Bu burada dursun... Yeni gelen arkadaşlar olur falan görsünler... Bir tahtada gedik veya marbaş varsa o hisseden koşarak kaçın %90 ele verme operasyonudur... Ha ben %10 luk şansımı denemek istiyorum derseniz sesimi çıkaramam...

Bu arada detaylı bilanço analizi yapanlar falan o kadar komiğime gidiyor ki, yıllardır bu hisseyi aldım sattım göz ucuyla takip ettim daha bu hissenin olumlu bir bilançodan veya olumlu bir haberden dolayı hareket ettiğini görmedim, tüm olumlu olaylarda ky ye malı kilit yapıyorlar, 4 yıldır babalar gibi düşen trend var, yani hayal pazarlanıp ky nin üç kuruşuna göz diken adamların parmağında oynattığı bir tahtaya sahip... Ekgyo ve bu hiç değişmediler değişmeyecekler... Ytd.

2. 1-2 haftalık çalışmanın ardından topladıkları malı (özellikle gedik) güzelce ky'ye yedirdiler bugün... Ne diyeyim Allah burunlarından getirsin, bu karaktersizi biraz tanıyorsam böylesi ky ye mal vermenin ardından uzunca bir süre kendine gelemez, en iyisi takibi bırakmak, bakmamak... Ytd.

3. Enteresan hareketler,sabahtan akşama ne değişti,ytd

4.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    1-2 haftalık çalışmanın ardından topladıkları malı (özellikle gedik) güzelce ky'ye yedirdiler bugün... Ne diyeyim Allah burunlarından getirsin, bu karaktersizi biraz tanıyorsam böylesi ky ye mal vermenin ardından uzunca bir süre kendine gelemez, en iyisi takibi bırakmak, bakmamak... Ytd.
    Ortak bunlar 5-10 kademeye oynayan hırsızlar gözü küçük yatırımcının üç kuruş parasında

Ne hikmetse böyle günlerde hiç bilinmeyen kişilerde gelip pazarlamaya başlıyor

2,70 - 3,00 arası al

3,00 - 3,40 arası ky ye boşalt klasik hareketleri ezberledik

5. Alırmı çakal
    5 yıllık düşen kanala bakalım
    almaz alısa
    olmaz daha toplayamamışlar demekki

bu bilanço ya bu hareket

başka açıklaması
    yok
    ama zmanı daralıyor
    istemeye istemeye d olsa .....................

6.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Enteresan hareketler,sabahtan akşama ne değişti,ytd
    Hiiç ne olsun verdiler gene ky nin kucağına hadi sen gez dolaş biraz daha

7. Gedik sıçtı tahtanın işine niye aldın niye satıyon tüm tahtalarda aynı hareketi yapıyor

Sayfa 593/924 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •