Sayfa 663/924 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Şahsi düşüncem Türk borsası tamamen kumarhane olmuştur. Kimse üzerine alınmasın teknik analiz-grafik-bilanço hepsi kandırmacadan ibaret. Geçen sene bist endeksi çıkarken düşen bist düşerken daha da fazla düşmesini görüp de bugünlerde böyle ters hareketler yapmasını ne teknik analiz ne grafik ne de başka bir şey açıklamıyor. Her hissenin tahta yapıcısı uzun vade için bir yön tayin ediyor ve o rüzgar tesadüfen arkandan eserse senide uçuruyor yok rüzgar karşıdan esiyorsa sende direnmeye çalışırsan dımdızlak kalıyorsun ortada grafikle analizle kendini avutuyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Şahsi düşüncem Türk borsası tamamen kumarhane olmuştur. Kimse üzerine alınmasın teknik analiz-grafik-bilanço hepsi kandırmacadan ibaret. Geçen sene bist endeksi çıkarken düşen bist düşerken daha da fazla düşmesini görüp de bugünlerde böyle ters hareketler yapmasını ne teknik analiz ne grafik ne de başka bir şey açıklamıyor. Her hissenin tahta yapıcısı uzun vade için bir yön tayin ediyor ve o rüzgar tesadüfen arkandan eserse senide uçuruyor yok rüzgar karşıdan esiyorsa sende direnmeye çalışırsan dımdızlak kalıyorsun ortada grafikle analizle kendini avutuyorsun.
    Ortak benim anlatmak istediğimi çok güzel anlattın teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Son 15günlük Klasik işlemlerine tekrar döndü... son 1saatte ciddi alınlar oldu ve enyüksekte kapattı. Yarın alımların devamı gelecek şimdiden belli etti. 3.68 ve sonrasında 3.72 ve 3.88 mevcut..
    esas direnç 3.88..
    kırarsa kısada 4.36 hedefle takibe devam..
    Bakalım görelim...

4. Gübre milleti ekti,yine yukarı hazırlığında gibi görünüyor,bakalım ne olucak,yatırım tavsiyesi değildir.

5. Düşerken nerdeydiniz şimdi mantar gibi çıktınız ortaya

6.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Düşerken nerdeydiniz şimdi mantar gibi çıktınız ortaya
    demekki hisseyi alan formdaşlar artmış iyi tarafından bak kardeş...

ben 2012 den buyana hissedeyim maaliyet çok yüksekti.. alıp alıp düşürdük çok şükür.. yıla vurduğunda eşşeğe bağlasam at olmuştu şimdiye hesabı zarardayız maalesef..

bakalım görelim...

7. Doktor sırtlandın götürüyon tahtayı, masallah 2.30 den beri soluksuz cıkıyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Doktor sırtlandın götürüyon tahtayı, masallah 2.30 den beri soluksuz cıkıyor
    kokusunu aldım çok şükür...

2,69-2,76 ve 3.20 den eklemeler yaptım..

para girişinde ciddi artışlar var.. yıllar sonra citi nin ve deutce nin alımları beni şaşırtıyor...

yükselişin devamı gelicek gibi...

bakalım görelim...

Sayfa 663/924 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •